Göz sağlığınızı korurken, miyop gibi göz hastalıklarına karşı en etkili önlem olan kontakt lensleri, dünyaca ünlü markaların en seçkin ürünleri ile sizlere sunuyoruz. Miyop, hipermetrop, astigmat gibi göz kusurlarınızı ortadan kaldıran kaliteli kontakt lensler ve lens solüsyonlarını sitemizdeki kategorilerde inceleyebilirsiniz. Alcon, Johnson & Johnson, Zeiss, Cooper Vision ve Bausch & Lomb gibi dünyaca ünlü lens markalarının birbirinden kaliteli ürünleri sizi burada bekliyor.

Kontakt lens ürünleri

Alcon, Zeiss, Johnson&Johnson, cooper vision, bausch&lomb gibi markaların son teknoloji ile geliştirdiği kaliteli kontakt lens ürünleri içinde aylık ve günlük kullanıma uygun lens çeşitleri yer almaktadır. Bunların dışında, kullanım talebinize göre spor amaçlı, tatil amaçlı ve estetik amaçlı lensleri de tercih edebilirsiniz.

1- Alcon

Renkli ve renksiz, numaralı ve numarasız kontakt lens çeşitlerinde geniş bir ürün skalası sunan Alcon, dünyanın en çok tercih edilen lens markaları arasında. Alcon lens ürünleri, lens solüsyonları içeren paket ürünleri ve lens temizliği için kullanılan diğer ürünleri ile, lens ihtiyacınıza dair her şeyi sunan, bütçenize uygun kaliteli ürünleri sunuyor. Multifokal ve astigmatlı lens seçenekleride mevcuttur.

Alcon Ürünler:

 

2- Johnson & Johnson

En çok tercih edilen lens markalarından Johnson & Johnson ürünleri, web sitemizde uygun fiyat skalası ile kontakt lensler, lens solüsyonlarını içermektedir. Günlük kullanıma uygun kontakt lenslerin yanı sıra, 30 günlük kullanıma kadar uzanan uzun vadeli lens çeşitleri ile miyop, astigmat, hipermetrop gibi göz hastalıklarınızın kusurlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Johnson and Johnson ürünleri:

 

3- Zeiss

Tatil, spor ya da estetik nedenlerden ötürü tercih edebileceğini Zeiss marka kontakt lensler, olağanüstü bir deneyim sunarken, görme konusunda yaşadığınız sorunları da ortadan kaldıracak. Zeiss kontakt lens ürünlerinin yanında, dilerseniz en iyi lens solüsyonlarını, lens bakım ürünlerini de Zeiss kalitesi ile satın alabilirsiniz. Birinci sınıf malzemeden üretilen Zeiss lens modelleri içinde, günlük lensler, 30 gün kullanıma uygun kontakt lensler ve diğer yenilikçi ürünler yer alıyor.

 

 

4- Cooper vision

40 seneye yakın bir zamandır, dünyada 100’den fazla ülkede tercih edilen bir lens markası olan Cooper Vision, görme kusurlarınızı ortadan kaldırmak için kaliteli ürünler sunuyor. Günlük tek kullanımlık kontakt lenslerin yanı sıra, uzun süreli kullanıma uygun lensler de sunan Cooper Vision, geliştirmekte olduğu kaliteli lens ürünleri, lens solüsyonu gibi özel bakım ürünleri ile lens konusunda ihtiyacınız olan tüm ürün ve paketleri size sunuyor. Cooper Vision’un premium lens seçeneklerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

5- Bausch & Lomb

Miyop, hipermetrop gibi göz kusurlarınız için, sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunan Bausch & Lomb lens modelleri, sağlık ve konforu bir arada vaat ediyor. Farklı taleplerinize yanıt veren göz içi lens modelleri, hijyenik ve sağlıklı bir kullanım için lens solüsyonları sunan Bausch & Lomb, lens konusunda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor. Sitemizde, markanın birçok farklı ürününü bulabilirsiniz.

 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X