Lens Solüsyonu ve Çeşitleri

Lens Fiyatları, Lens Marka

Lens Solüsyonu

Günümüzde kozmetik ya da göz kusurlarından kaynaklı olarak kullanılan lensler aynı zamanda bakım isteyen ürünlerdir. Bakımı yapılmayan lensler gözlerde yanma, kuruluk ve kızarıklığa sebep olmaktadır. Tam bu noktada lens ile göz arasında uyumu sağlayarak gözyaşı tabakasının oluşumunu aktifleştiren, lensleri temizleyen ve nemli kalmasını sağlayan çözeltilere lens solüsyonu denilmektedir. Yumuşak ya da silikon hidrojel lenslere uygun lens solüsyonları tercih edilerek en iyi görüş ve konfora sahip olabilirsiniz.

Piyasada bulunan birçok lens markası aynı zamanda en iyi lens suyunu da kullanıcılara sunmaktadır. 15 günlük ya da aylık lens kullanımı tercih edenler lenslerin bakımına da özen göstermelidir. Aksi takdirde lenslerin bireylere sunduğu konforu hissedemediği gibi rahat bir görüş imkânını da kaybetmektedir. Sizde konforlu bir lens kullanımını tercih ediyorsanız tek yapmanız gereken www.lensmarka.com adresini ziyaret ederek size uygun olan lens suyunu avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Lens Solüsyonlarının Önemi

Çevremizde olup bitenleri, hayata bakış açımızı, insanlarla ilişkilerimizi sağlayan, kişilere ne demek istediğimizi anlatan gözler korunmalı ve en iyi şekilde bakımı yapılmaktadır. Genetik olarak ya da sonradan meydana gelen göz kusurlarını gidermek adına ya da dış görünüşüne önem verenlerin tercihi olan kontakt lensler daima bakımı yapılmalı ve lens suyu içerisinde kullanım sonrası dezenfekte edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü kontakt lensler her zaman ıslak olmaya ihtiyaç duyarlar. Özelliğini yitirmiş ve kurumuş lensler göz sağlığınızı tehlikeye sokabilmektedir.

Lens solüsyonlarının amacı lenslerin kullanımı sırasında çevresel faktörlerin oluşturduğu bakteri ve mikroorganizmaların ayrıştırılmasını sağlamaktır. Kontakt lensler her kullanımdan sonra muhakkak lens solüsyonu içerisinde bırakılarak dezenfekte edilmelidir.Böylece lens kuruluğunun önüne geçilebilir. İçeriğinde bulunan farklı bileşenler sayesinde lenslerin ilk günkü özelliğini koruyarak kullanıcıya en iyi performansı sunmaktadır. Ancak kullanıcılar tarafından yapılan en büyük yanlış lens suyu yerine saf su ya da normal suda kontakt lensleri bekletmeleridir. Bu yanlış kontakt lensler özelliğini kaybetmesine neden olabilmekte, kullanıcıya net görüş sunamadığı için gözlerde rahatlık hissini de vermemektedir. Lensmarka da bulunan kampanyalı lens solüsyonlarına daha uygun fiyatlara sahip olarak kontakt lenslerin bakımına önem verebilir, konforlu görüşe sahip olabilirsiniz.

Lens Solüsyon Markaları

Kontakt lens markaları aynı zamanda lenslerin korunmasını için lens suyunu da üretmiştir. Piyasa da bulunan en iyi lens markaları arasında Wöhlk, Bausch + Lomb, Cooper Vision, Acuvue, Alcon gibi seçkin markaların lens solüsyonları tercih edilmektedir.

acuvue revitalens solüsyonu
acuvue revitalens solüsyonu

Acuvue revitalens ürünü kontakt lenslerin dezenfekte edilmesinde oldukça etkili bir çözeltidir. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde lenslerin nemli kalmasını sağlarken bakteri ve mikroorganizmalarının oluşumunun önüne geçerek kullanıcıları ekstra konfor sağlamaktadır.

Yumuşak Lens Kullanıcılarının Tercihi

Lenslerin yapısını uygun olarak üretilen lens solüsyonları kullandığınız kontakt lense uygun olanı tercih edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Aksi takdirde kullanılanlens solüsyonu lensin özelliğini kaybetmesine neden olmaktadır.

biotrue lens solüsyonu
biotrue lens solüsyonu

Yumuşak lens kullanıcıların daima tercihi biotrue 300 ml ürünü olmuş ve kullanıcı yorumları ile de piyasada en çok tercih edilendir. Üretimi aşamasında gözlerin ihtiyacı olan ph değerinin değişmemesine, gözyaşında bulunan yararlı proteinlerin kaybolmamasına ve doğal yağ tabakasının bozulmamasını sağlayan özellik ile üretilmiştir.

renu 360 ml lens solüsyonu
renu 360 ml lens solüsyonu

Tüm yumuşak lenslerin kullanımı için geliştirilen ve piyasada sürekli tercih edilen renu 360 lens solüsyonu protein birikintilerinin çözülmesine, kirden arındırılmasına ve mikroorganizmaların yok olmasında etkili bir ürün olmuştur.

opti free express
opti free express

Saklama kabı ile birlikte sunulan optifree express lens suyu temizlemesi durulama, nemlendirme ve saklanmasında etkili bir üründür. Silikon hidrojel lensler ile tüm yumuşak lenslerin temizlenmesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. OptiFree ürünü kişiye rahatlık ve ferahlık hissi sunarken gözlerinizin sağlığını da korumaktadır.

Piyasanın en iyi lens solüsyon markaları lensmarka da bulabilir, hem online olarak hem de güvenilir olarak istediğiniz markanın ürününe sahip olabilirsiniz. Lens solüsyon fiyatları markanın ürününe göre değişken olmaktadır.

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Yorumlar