Kontakt lensler sadece birkaç on yılda çok popüler hale geldi. Dolayısıyla 20 yılı aşkın tecrübesiyle lens üreten marka sayısı neredeyse tek eldir. Hepimizin en iyisini seçmek istediğini biliyoruz, ancak deneme  yanılma yöntemlerini kullanmadan da en iyisini elde etmek imkânsız. İşte  bu konuda sizler için en iyi lens markalarını  bu yazımızda anlatma gereği duyduk. Peki nedir en iyi lens markaları? İşte tüm detaylar.

Gözlerimde Gece Gündüz Lens Olsun İstiyorum Diyenlere Air Optix Hydra Glyde 

Air Optix HydraGlyde  ve Air Optix night and day Alcon lenslerdir. Air Optix plus hydraglyde, yeni ve geliştirilmiş bir versiyonu olan bu lensler, lensleri gün boyunca uzun süre nemli tutar ve lipit birikimlerine karşı yüksek düzeyde direnç sağlar. Ön ve arka seviyeler, asferik tasarım sayesinde daha net ve daha keskin görüş sağlar. Gözyaşlarının serbestçe dolaşmasına izin verir ve lens ile kornea arasındaki kirli gözyaşlarının serbest kalmasına yardımcı olur. Konforu artıran ve normal lenslere göre 5 kat daha fazla oksijen geçirgenliğine sahip Moisture Matrix ile yapılmıştır. Bu lensi tercih etmenizin nedeni, lenslerin gece gündüz uyurken bile takılabilmesidir. Daha fazla nem, uzun süre kontakt lens kullanan ve oksijen geçirgenliği daha yüksek kontakt lens arayanlar için mükemmel bir lens. 1. günden 30. güne kadar rahat lens kullanımı.

Air Optix Plus Hydraglyde, airoptix plus hydraglyde lens fiyatı. en ucuz airoptix lens fiyatı, hydraglayde lens fiyatı
Air Optix

Daha Net ve Canlı Bir Görüntü İstiyorum Diyenlere PureVision2 HD

Teknoloji çok önemlidir! Parlamayı ve harelenmeyi azaltmak için tasarlanmış lensler. Mükemmel konfor ve havadar sağlayan yenilikçi bir tasarıma sahiptir, özellikle gece sürüşlerinde sürücülerin karşılaştığı sorunlardan biri olan farlarda ve sokak lambalarında ışığın dağılması ortadan kaldırılmıştır. PureVision 2 HD, günümüzde piyasadaki en ince lenslerden biridir ve göze tutması çok kolaydır.

Yetersiz aydınlatılmış yerlerde veya dijital ürünlere uzun süre maruz kalındığında bile net, net görüş sağlar. 30 güne kadar uzun süre kullanılabilir. PureVision® 2 HD lensler, halo etkisini ve gereksiz parlamayı en aza indirmek ve net görüş sağlamak için tasarlanmış High Definition optiklere sahiptir. Lensin görünürlüğünün rengi sayesinde kullanımı daha kolay, rahat ve rahat kullanım sayesinde parlamadan film izleme olanağı sağlar.

30 geceye kadar sürekli kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek oksijen iletimi sayesinde kornea için ideal, sağlıklı gece oluşturur. Uykudan uyandığınızda bile net görüş sayesinde uykuya dalma endişesi duymadan güne rahat ve konforlu bir görme kalitesiyle başlayabilirsiniz.

Gün Sonunda  Lens Yokmuş Hissi İçin Acuvue Oasys

Lenslerin arasında devrim niteliğine sahip olan ürün, yeni çeşit silikon hidrojel senofilkon A içerir. Bu yeni lensler,  yüksek oranda nemli ıslatıcı madde içeriyor. Oksijenin lenslerin içinde, dışarısında rahatça hareket etmesine yol açarak, bu benzersiz teknoloji sayesinde zor şartlarda bile gün boyu konfor sağlar.

Makyaj Yaparken Gözüme Bir Şey Olmasın Diyenlere Air Optix Aqua

Lenslerinizin üzerinde toz, kir ve yağ gibi tahriş edici maddeler birikerek temiz ve rahat kullanımı engelleyebilir. Ancak AIR OPTIX AQUA lensleri bu açıdan tamamen farklıdır. Eşsiz ultra pürüzsüz yüzey teknolojisi: Bu ürün, gözyaşlarının lens üzerinde eşit bir şekilde dağılmasını sağlayarak diğer iki haftada bir veya aylık lenslere göre daha iyi koruyucu bir nem tabakası oluşturur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X