mobil banner lensmarka

KONTAKT LENS VE LENS BAKIM ÜRÜNLERİ

Doğru Lens Seçimi
Doğru Lens Seçimi

Lens Fiyatları

Lens

Lensler yapısı itibariyle sunduğu özellikle göz hastalıkları tedavisinde aktif olarak kullanılıyor. Ayrıca göz renginde farklılık oluşturmak isteyenlerin tercih ettiği lensler özel fiyat seçeneği ile size sunuluyor. Tüm lens modelleri kaliteli bir şekilde sunulmakta ve en iyi şekilde yararlanmanız amaçlanmaktadır. Lens modellerinde geniş bir seçenek bulunuyor. Size uygun olan lensin belirlenmesi hekim tarafından yapılır. Detaylı göz muayenesi sonrası türünüz belirlenir. Bünyemizde bulunan lensler özellikli olduğu için rahat ve konforlu kullanımı bir arada size sunar. Hekim tarafından yazılan reçete ile lensinize hızlı bir şekilde web sitemizden erişim sağlayabilirsiniz. Lens fiyatları için ürünlerimize gözatın. Kontakt lens ürünlerinde en uygun online market alışverişi lensmarka.com da.

Lens Fiyatları

Tek kullanımlık kontakt lensler, ortalama bir kullanıcı için 3 aylık lensler yaklaşık 250 tl ile 800 tl veya her iki göz için farklı numaralarda satın alırsanız yıllık lensler ortalama 1000 tl  ile 3000 tl arasındadır. Bu aralık, farklı görme düzeltme türleri için kullanılan farklı kontakt lens türlerini kapsadığı için çok geniştir.

Gözlük satın almak uzun vadede size tek parça bir ürün olsa da, kontakt lens kullanmak zaman içinde düzenli harcama yapmayı gerektirir. Hesap yapmadan bir kutu  lens için alışveriş yapmadığınızda, her ay, yıl ve hatta günde kontakt lenslere tam olarak ne kadar harcadığınızı bilmek zor olabilir.

Yani lens pahalı mı? Kontakt lenslerin maliyeti, reçetenize ve görme ihtiyaçlarınıza göre değişecektir. Sonuçların pahalı olup olmadığı size kalmış, ancak kontakt lenslerin birçok faydası göz önüne alındığında, çoğu kullanıcı lensleri buna değer buluyor.

Kontakt lenslerin fiyatını ne belirler?

Kontakt lenslerin fiyatı, marka, kullanım sıklığı, lenslerin tasarlandığı görme düzeltme türü ve oftalmik reçetenizin gücü dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır.

Genel olarak, aşağıdaki ifadeler geçerli olacaktır:

Günlük tek kullanımlık kontakt lensler, iki haftada bir ve aylık tek kullanımlık kontakt lenslerden daha pahalıdır.  Astigmatizm için torik kontakt lensler, astigmatsız miyop ve hipermetrop (torik olmayan) kontakt lenslerden daha pahalıdır. Presbiyopi için multifokal ve bifokal kontakt lensler, sadece miyop veya hipermetrop kontakt lenslerinden daha pahalıdır.

Lens fiyatlarına gözat...
Acuvue Oasys Lens, acuvue oasys lens fiyat, oasys seffaf lens fiyatı, acuvue lens fiyatı, oasys lens fiyatı, en ucuz acuvue oasys lens fiyatı
Acuvue Oasys

Acuvue Oasys

Acuvue Oasys

Acuvue Oasys  monomerin malzemesinin ıslatıcı cam ile karıştırılmasıyla beraber  gün boyu gözelerde oluşabilecek kuruluğun önüne geçer. Nemli tutmasına olanak sağlar. Daha kolay ve kullanım rahatlığı sunar. Estetik tasarım görüntüsü sayesinde kendi gözünüz hissi verir. Bu lensler pürüzsüz yüzeyi ile silikon hidrojel materyali sayesinde rahat bir şekilde kullanım kolaylığı sağlar. Gün boyu gözlüğün verdiği rahatsızlığı Acuvue Oasys ile karşılanmış olunur. Lens Marka online market alışverişinde her daim yanınızda!

Acuvue Oasys