Şeffaf Lens

Lens Fiyatları, Lens Marka

Şeffaf Lens 

Şeffaf lens olarak piyasada bulunan kontakt lensler, hem sağlık açısından hem de özellikle bayanların görsellik açısından kullanmış olduğu özel ürünlerden biridir.  Şeffaf lenslerin kullanımları genellikle numaralı olan ve gözünde problem yaşayan bireyler tarafından tercih edilmektedir.  Göz doktorları tarafından özel reçete ile yazılan şeffaf lenslerdir.

Farklı firmalarının yapmış olduğu kampanyalar dahilinde birçok şeffaf lensler markasına farklı fiyatlandırmalar ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir.  Aynı zamanda şeffaf lens kullanıcıları günlük, aylık ya da haftalık olarak tercih edecekleri üzerinden de istedikleri şekilde kullanım yapabilmektedirler.

 

Şeffaf lensler kullanırken özellikle dikkat edilmesi gereken  olaylardan biri de göze takılıp çıkarılması sırasında saydam olduğundan kolaylıkla  el içinde kaybolabilme durumu söz konusu olduğundan dikkatli olunmasıdır.

Şeffaf Lens
Şeffaf Lens

Şeffaf Lenslerin Temizliği

Şeffaf lens temizliği özel olarak sadece lens temizlemek için üretilen deniz suyu solüsyonları tarafından sağlanmaktadır.  Su  ve buna benzer farklı sıvılarla temas ettikleri andan itibaren özelliğini ve yapışkanlığını kaybedeceğinden dolayı hiçbir şekilde doktorlar tarafından tavsiye edilmez.

 

Şeffaf lensler miyop, hipermetrop ve astigmat olacak şekilde doktorun yazmış olduğu reçete ile birlikte rahatlıkla temin edilebilir.  Günlük  olarak kullanılan lensler mutlaka yatmadan önce çıkartılmalıdır.  Haftalık ya da aylık olarak kullanılan renkler hidrojel oranına bağlı olacak şekilde  bir hafta 3 gün ve gece gündüz gözlük alınacak şekilde dizayn edildiğinden rahatlıkla kullanılabilinir.

 

Kişiye Özel Kullanım Yapılmalı

Şeffaf Lensler kişiye özel numaralandırılan ve üretilen ürünler olduğundan dolayı farklı bireyler tarafından göz sağlığı açısından kullanıma uygun değildir.  Her bireyin kendisi için özel olarak satın almış olduğum kullanması gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X

Lütfen bekleyin…