Purevision 2 Hd Lens Kullanımı

Lens Fiyatları, Lens Marka

Global bir çalışmanın sonuçlarına göre 3.800 görme düzeltmesi olan hasta, gözün görme  ürünleri olan lensleri seçerken en önemli özelliğin görme olduğunu söyledi. Daha da önemlisi, çoğu hasta randevu söz konusu olduğunda daha fazlasını bekler. Kullanıcılar artık daha önce farkında olmadıkları ve tüm lenslerin karşılayamayacağı bazı temel görme ihtiyaçlarının farkına varıyorlar. Bu çalışmanın bir sonucu olarak, hastaların % 90’ının gözün  kamaşma sorunu yaşadığı,% 89’unun parlak halelerle görme sorunları olduğu bulundu. High Definition kontakt lens kullanıcılarının yaptığı açıklamalara göre, kullanıcıların% 75’i HD lenslerin yüksek oranda görüş sağladığını belirtti. Aynı zamanda % 77’si az ışıkta bile halo ve parlama etkisinin azaldığını söyledi. Artık yüksek çözünürlüklü optiklere sahip olan kontakt lenslerin geliştirilmesi ile, düşük ışıkta ışığın artması, parlama ve görme kaybını azaltmak mümkün olacaktır.

Purevision 2 Hd, şeffaf lens fiyatı, aylık lens fiyatı, bausch lomb lens fiyatı, purevision lens fiyatı, bl 2 hd lens fiyatı
Purevision 2

High Definition Kontak Lens Devri Başladı

Net göremediğinizi hissettiğiniz zamanlar var mı? Daha keskin görmek istediğin zamanlar var mı? Gece araç kullanırken farlardan ve sokak lambalarından dağınık ışık veya parlama görüyor musunuz? Film veya sunum izlerken görüntü bulanıklaşıyor mu? Bilgisayarı kullanırken lensin rahatlığı azalır mı? Tüm bu sorunların çözümü yeni Purevision 2 High Definition lens ile açığa kavuşuyor.

Purevision 2 HD Lens Kullanımı ve Özellikleri

Bausch & Lomb, yüksek çözünürlüklü ve en iyi kalite optiklere sahip yeni PureVision2 HD lensleri üretmeyi başardı. Bu lensler Parlamayı ve haleyi azaltmak için tasarlanmıştır. Düşük ışık koşullarında bile net, canlı ve keskin görüntüler sağlar. Comfort Moist  teknolojisi, lensleri nemli tutarak olağanüstü rahatlık sağlar. Parlak, sağlıklı gözler için yüksek oksijen iletkenliğine sahiptir. İnce kenarların yuvarlak yapısı lensi yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. PureVision  2 HD, inceliğine rağmen tutması çok kolay olan en ince camlardan biridir. PureVision  2 HD kontakt lensler ince tasarımları sayesinde inanılmaz derecede doğaldır ve gün boyu rahatlık sağlar. Bu lenslerin bir diğer özelliği ise gözünüzde bir ay kadar kalabilme özelliğine sahiptir.

Purevision 2 HD Lens Kutusunda Kaç Adet Var

Purevision 2 HD lensler bir kutu içerisinde 6 adet blister ve her biri bir aylık olmak üzere  satılmaktadır. Bu nedenle iki göz numarası aynı ise bir kutu almak yeterli olacaktır.

 

Yorumlar