Numaralı Lens ve Çeşitleri

Lens Fiyatları, Lens Marka

Numaralı Lens

Teknolojinin lens alanında gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan numaralı lensler gözlük kullanmayı sevmeyenlerin daima tercihi olmuştur. Gözlük kullanmak sürekli olarak yanınızda taşımanız ve her hareketinizde daha dikkatli olmanız gereken, sizi yoran bir kullanım haline geldiyse lensmarka.com’a bakın! Dünyaca ünlü markaların bulunduğu online alışveriş sitesinde ihtiyacınıza yönelik lensleri ve lens solüsyonlarını satın alabilirsiniz.

Bilim insanları tarafından geliştirilen numaralı lensler kişinin hayatını kolaylaştırmasında etkili ürünlerdir. Yakını görememe ya da uzağı görememe sorunlarınızın giderilmesinde etkilidir. Göz derecenize uygun seçeceğiniz numaralı lensler günlük ya da aylık kullanıma uygun olarak titizlikle üretilmekte ve siz değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Numaralı lens nasıl alınır konusunda öncelikle göz doktoruna gitmeniz gerekir. Gözünüzün derecesi hekiminizin detaylı muayenesi sonucu ortaya çıkacaktır. Dia, Bc ve Sph derecelerini girerek size uygun olan lensleri tercih edebilirsiniz. Doktorunuzda önerdiği numaralı lens satın almak için https://www.lensmarka.com/ adresini tıklayabilirsiniz. Seçeceğiniz sağlık bakanlığı onaylı lensler ve lens solüsyonlarıyla sağlığınızı da riske atmamış olursunuz. Çünkü rastgele alınan numaralı lensler gözlerinizin ilerlemesine ve sizin ihtiyacınız olan net görüşlerin oluşmamasına neden olmaktadır. Bu da kontakt lensler üzerinde ön yargı oluşmasına sebebiyet verir.

Numaralı lens fiyatları markaların sunduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Bausch + Lomb, Alcon, Zeiss, Cooper Vision, Johnson & Johnson markalarının geliştirdikleri lensleri geniş ürün portföyü ile www.lensmarka.com sitesinde uygun fiyatlarla günün her saati güvenilir ve en uyun fiyatlı siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Numaralı Lensler

Göz kusurları insanların hayatını daima zorlaştırmaktadır. Yakın bir mesafeyi görebilmek ya da uzak mesafeyi net görebilmek önemlidir. Göz sorunlarının en büyük sebepleri arasında genetik faktör yer alır. Ayrıca çevresel faktörlerden de kaynaklı göz kusuru yaşanabilmektedir. Bu gibi göz kusurlarının giderilmesin etkili olan numaralı lensler markalara göre renkli ya da renksiz olanlarıyla birlikte en uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Biomedics 55 Uv Evolution

Cooper Vision tarafından geliştirilen Biomedics 55 Uv Evolution lensler miyop ve hipermetrop göz kusurlarının giderilmesi için tasarlanmış bir üründür. Numaralı lens kullanıcısı için yüksek oksijen geçirgenliği ve nem oranını daima koruması nedeni ile en üst düzey konfor sağlarken gözlük kullananlardan daha net görüşler sunan kontakt lenslerdir.

Air Optix Night and Day Aqua
Air Optix Night and Day Aqua

Air Optix Night and Day Aqua ürünü gece gündüz kullanım için ideal lenslerdir. Sürekli tak çıkar lenslerdense daha kullanışlı olan bu ürün yüksek oksijen geçirgenliği ile dikkat çeker. Gözlerin ihtiyacı olan nemlilik oranını daima en üst düzeyde tutarak kullanıcıların gözlerinde lens yokmuş gibi hareket etmelerinde etkilidir.

Acuvue Oasys lens
Acuvue Oasys lens

Günlük kullanım ya da 15 günlük kullanım için ideal olan Acuvue Oasys Lens yumuşak ve saydam yapısı ile kullanıcıya gün boyu konforlu görüşler sunmaktadır. Gözünüzün yapısı ile uyumlu olan lensler istediğiniz dereceye uygun olarak tercih ederek net görüşlere sahip olabilirsiniz.

Biofinity Xr Yüksek Numara
Biofinity Xr Yüksek Numara

Göz derecesi yüksek olanlar için geliştirilmiş Biofinity Xr Yüksek Numara lensler keskin ve canlı görüşler sunan kontakt lenslerdir. Aylık lens kategosinde bulunan ürün gözlük kullanmanızın önüne geçmektedir.

Numaralı Lensler İle Tarzınızı Belirleyin

Numaralı lensler kullanıcıların görme sorunlarını düzeltirken istedikleri renklere de sahip olmasını sağlamaktadır. Air Optix Colors ( Numaralı) ürünü siz kullanıcılara 12 farklı göz rengi sunmaktadır. Numaralı lens renk kataloğundan size uygun olan lensi tercih ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çevreniz tarafından dikkat çekici hale gelirken değişik renkleri ile kendi tarzınızı belirleyebilirsiniz.

Kampanyalı Numaralı Lensler

Numaralı lensler doğal görünümün yanında kişilere net görüşler sağlayan lenslerdir. Lensmarka tarafından sunulan numaralı lens kampanyaları ile çoklu alımlarda ki indirim oranlarıyla karlı taraf sizler olabilirsiniz.

Lens Fiyatları :  https://www.lensmarka.com/lens-fiyatlari/

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Yorumlar