Neden Purevision 2 Hd

Lens Fiyatları, Lens Marka

Neden Purevision 2 Hd

Bausch + Lomb firması tarafından geliştirilen Purevision 2 Hd lensler ileri teknoloji ile üretilmiş lenslerdir. Çoğu lenste karşılaşılan buğulanma, ışıkta parlama gibi nedenlerden dolayı görmenin azalması sorunlarını Purevision 2 hd lenslerde ortadan kalkmaktadır. Olumlu kullanıcı yorumları ile de kendisini ispatlayan lensler kalitesini ortaya koymuştur. Göz kusurlarının giderilmesinde etkili olan lensler konforun ve netliğin anahtarı olmuşlardır. ComfortMoist teknolojisi sayesinde ilk kullanımdan itibaren rahatlık sağlar. Purevision 2 hd lensler kullanıcılara daima hd görüntü sunar ve görüntüyü daima geniş açılı olarak verir. Purevision 2 Hd kullanıcıları yaptıkları yorumlar ile memnuniyetlerini dile getirmiş ve her kullanımda sanki ilk defa kullanıyormuş gibi aynı kalitede görüntüyü yakaladıklarını belirtmişlerdir. Bu da purevision 2 hd olan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmamaktadır.

  • Purevision 2 Hd lensler az ışıkta bile en yüksek düzeyde kullanıcıya görüş sağlar.
  • ComfortMoist teknolojisi sayesinde lensler daima nemli kalarak kullanıcıya ekstra konfor sağlamaktadır.
  • Araç kullanırken, bilgisayar başında çalışırken gözlerde meydana gelen halelenme ve parlama sorunlarını ortadan kaldırır.
  • Purevision 2 Hd lensler ile daima geniş açıda görmenizi sağlar.
  • Uzağı ve yakını görememe sorunu yaşayan insanların ilk tercih ettiği lens markası olmayı başarmıştır.
  • Aylık kullanım için üretilmiş lenslerdir.
  • Yuvarlak kenar ve ince yapısı sayesinde rahat kullanım sağlar.
  • Purevision 2 hd lens kullanıcına daima HD görüş sağlamaktadır.
  • Üretim aşamasında highdefinition optik kullanması sayesinde kaliteli görüntüyü garantiler.

purevision 2 hd

Purevision 2 hd en ucuz kontakt lensleri www.lensmarka.com sitesi farkı ile sahip olabilirsiniz. Daima güvenin adresi olan online alışveriş sitesi siz lens kullanıcılarına günün her anında hizmet vermeye devam etmektedir. Hızlı kargo ile ürünlerinin size ulaşmasını sağlamaktadır.

Purevision 2 Hd Çeşitleri

Purevision 2 Hd kontakt lensler ışık derecesinin düşük olduğu yerlerde bile canlı ve net görüş sunmaktadır. Lens kullanıcılarının çoğu parlama ya da halelenme sorunu yaşamaktadır. Purevision 2 hd tam da bu noktadaki sorunu ortadan kaldırmak adına ileri teknoloji ile üretilmiştir. %33 su geçirgenliği sayesinde konforlu kullanım sağlar. Gözlerde ince tasarımı ile varlığı hissedilmeden doğal kullanım sunar. Gece gündüz aynı kalitede görüş sunması nedeni ile tercih edilme sebebidir.

Puruvision 2 hd for Astigmatism

Purevision 2 hd for Astigmatism ürünü ComfortMoist teknolojisi ile üretilmiştir. Göz ile uyum içerisinde olan lensler yüksek çözünürlükte görüntü elde edilmesini sağlar. Uzak ve yakını görememe sorununu ortadan kaldırılmasında etkili kontakt lenslerdir. %91 su geçirgenliği sayesinde her kullanımda rahatlık hissini yaşamanıza neden olan aylık lenslerdendir.

Puruvision 2 multifocal

Purevision 2 multifocal lensler uzak, yakın ve orta mesafedeki görüntülerin net olmasını sağlar. Mesafe ayrımı yapmaksızın kullanıcıya en üst düzeyde görüş sağlar. Yüksek derece oksijen geçirgenliğini içerisinde barındıran lensler ince kenar tasarımı ile yumuşak ve pürüzsüz bir kullanım sağlamaktadır.

Purevision 2 Hd Lenslerin Kullanımı

Purevision 2 Hd lens kullanabilmek için alanında uzman göz doktoruna gidilerek gözünüzün derecesini öğrenmeniz gerekir. Doktorunuzun vereceği göz derecesine göre lensmarka.com online alışveriş sitesi yardımı ile uygun fiyatlara Purevision 2 hd kontakt lenslere sahip olarak net görüşleri yakalayabilirsiniz. Purevision 2 hd kullanımı sırasında mutlaka eller temiz olmalıdır. Temizlenen ellerden sonra lense zarar vermeden gözlere takılması gerekir. Sağ el işaret parmağında duran lens sol el orta parmak yardımı ile göz kapağını açarak göz retinasına lens yerleştirilir. Tam yerleşmeyen lens temiz el yardımı ile ufak oynamalar yapılarak yerine oturması sağlanabilir. Hijyenin oldukça önemli olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca doğru dereceye uygun lens kullanımı oldukça önemlidir.

Purevision 2 Hd Lens Fiyatları : https://www.lensmarka.com/product-brands/purevision2/

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Yorumlar