Neden Biofinity Lens

Lens Fiyatları, Lens Marka

Neden Biofinity Lens

Ülkemizde görme bozuklukları doğuştan gelebildiği gibi dış etkenlerin etkisiyle sonradan da meydana gelebilmektedir. Göz bozukluklarının giderilmesinde genelde gözlük tercih edilirken teknolojinin ilerlemesi ile lensler tercih edilmeye başlanmıştır. Çünkü lensler kullanıcıların dış görünüşünü etkilemeden doğal gözler ile görüşü sağlamaktadır. Göz bozukluklarının giderilmesinde tercih edilen Cooper Vision markasına ait Biofinity lensler oldukça popülerdir. Miyop ve hipermetrop göz kusurlarının giderilmesinde etkili olan lensler çeşitlerine göre gece gözde kalabilen özelikte lensleri de mevcuttur. Gün boyu nefes alması sayesinde kullanım sırasında daima nemli kalarak kullanıcıya ekstra konfor sunmaktadır.

Biofinity lensler ince yapısı ve yüksek derece de oksijen geçirgenliği sayesinde kullanıcılara rahat ve konforlu kullan sunmaktadır. Biofinity lensler kullanım sırasında gözde kaşınma, yanma, kızarıklık ya da alerji etkenleri göstermeyen lenslerdir. Aquaform teknolojisi ile üretilen silikon hidrojel yapıdaki lensler doğal şekilde ıslanabilme özelliğine sahiptir. Aylık lens kategorisinde yer alan lensler yumuşak ve nefes alabilen tasarıma sahiptir. Göz bebeği üzerine yerleştirilen lensler uzak ve yakını görememe sorununu ortadan kaldıran lenslerdir. Kullanıcının daima net canlı ve doğal bakışlarının oluşmasında etkili olan lensler göz derecesine uygun şekilde doktor gözetiminde kullanılabilmektedir.

En ucuz biofinity lens çeşitleri www.lensmarka.com güvencesi ile online olarak satılmaktadır. Kaliteli ve güvenilir markalarının kontakt lenslerini avantajlı fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlamaktadır.

Biofinity Lenslerin Kullanımı

Biofinity lensler dereceli lens olduğu için doktor tavsiyesinde kullanılmalıdır. Biofinity lenslerin kullanımı sırasında muhakkak hijyene dikkat edilmelidir. Çünkü gözler de meydana gelebilen ufacık bir enfeksiyon gözlerde değişik reaksiyonların meydana gelebilmesine neden olur. El temizliğine dikkat edildikten sonra ince ve saydam yapıdaki biofinity lensler göz merceğine gelecek şekilde yerleştirilerek kullanılır. Kolay çıkarılıp kolay takabilme özelliğine sahip lensler göz dereceniz yüksek dahi olsa size en iyi  performansı ve net görüşleri sağlayan merceklerdir. Kullanım sırasında gözünüzde varlığı bile hissedilmeyen mercekler gözlük kullanımlarının önüne geçen uzun süreli kontakt lenslerdir. Astigmat sorunu olanların daimi tercihi biofinity lenslerdir.

Biofinity Lens Çeşitleri

Biofinity lensler göz kusurlarına göre geliştirilmiş merceklerdir.  Uzağı göremeyenler, yakını göremeyenler ya da hem uzak hem yakını bir arada göremeyenleri tercihi biofinity lenslerdir.

biofinity multifocal lens

Biofinity multifocal lensler yüksek oksijen geçirgenliği, kendiliğinde ıslanabilen özelliği ile kullanıcıya konforlu bir kullanım sunan lenslerdir. Gece gözde kalabilmesi özelliği ile uzun süreli kullanım tercih edenler için kusursuz bir lenstir. Biofinity multifocal lenslerin en önemli özelliği uzak ve yakını aynı mercekte görmenizi sağlamasıdır. Kullanıcıların hem uzağı hem de yakını aynı netlikte görmesini sağlayan numaralı merceklerdir.

biofinity xr toric lens

Biofinity XR toric lensler yüksek dereceli göz kusurlarının giderilmesinde etkili lenslerdir. Miyop ve hipermetrop göz kusurlarının giderilmesinde tercih edilen lenslerdir. Kendiliğinden ıslanabilme özelliği sayesinde kullanıcıya daima en iyi konforu, canlı ve net görüşleri sunan lenslerdir. Lens içerisinde su dengesi ve görüntü netliği bulunan lensler aynı zamanda yüksek derece oksijen geçirgenliğine sahiptir.

biofinity lens

Biofinity lensler Aquaform teknolojisi ile üretilen lenslerdir. Doğal ıslanabilme özelliği, yüksek derece de oksijen geçirgenliği ve silikon hidrojel yapısı ile üretilen lensler doğal ve net görüşlerin sebebidir. Biofinity lens kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen numaralı lenslerdir. Göz kusurlarının giderilmesinde gözlüklerin yerine tercih edilen kontakt lenslerdir.

biofinity toric lens

Biofinity Toric lensler optimize edilmiş balast tasarımı ile piyasada kendisine yer edinmiş lenslerdir. Düşük modülüs ve yüksek oksijen geçirgenliği sahip lensler bulanık görüşlerin önüne geçmektedir. Astigmat sorunu olanlar için üretilen lensler aylık kullanım sunarken gece gözde kalabilmesi ile tercih sebebi olmuş kontakt lenslerdir.

Biofinity  Lens Fiyatları ve çeşitleri için : https://www.lensmarka.com/product-brands/biofinity/

Twitter.com/lensmarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X

Lütfen bekleyin…