Neden Acuvue Lens? 

Lens Fiyatları, Lens Marka

Kaliteli ve birinci sınıf ürün malzemesinden yapılmıştır. Gözünüze taktığınız andan itibaren gözünde yokmuş hissi verir. Sağlık bakanlığından onaylıdır. Her göze uyumludur. Gözde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçilir. Rahat kullanım ve hijyenik ortam sağlar. Esnekliği sayesinde göz bebeğini kavrayarak yok gibi durmasına olanak sağlar.  Doğal göz havasına büründürür. Bilgisayar ortamında çalışan birçok kişinin kurtarıcısı olmuştur. Acuvue lensler klimalı ortamlarda gözün çok fazla kuru kalmasının önüne geçer.  Gözde kaşıntı, bulanık ve kızarık olmasının önüne geçer. İşte bu yüzden Acuvue lensler tercih edilmesi gerekir.

acuvue oasys for astigmatism, acuvue oasys toric lens, oasys astigmatlı lens fiyatı
Acuvue Lensler

 

Acuvue Üretim Teknolojisi

Acuvue  lens monomerine malzemesinin ıslatıcı cam ile karıştırılmasıyla beraber  gün boyu gözelerde oluşabilecek kuruluğun önüne geçer. Nemli tutmasına olanak sağlar. Daha kolay ve kullanım rahatlığı suna. Estetik tasarım görüntüsü sayesinde kendi gözünüz hissi verir. Bu lensler pürüzsüz yüzeyi ile silikon hidrojel materyalinde  bile rahat bir şekilde kullanım kolaylığı sağlar. Gün boyu gözlüğün verdiği rahatsızlığı Acuvue ile karşılanmış olunur. İnce yapısı sayesinde gözünüzü kapattığınızda göz kapağında oluşabilecek komplikasyonların önüne geçilir. İş güvenliğinde kullanılan UV ışınlarından koruyan malzeme bu lenslerde de vardır. Harika üretim teknolojisi gözde oluşacak miyop, hipermetrop göz kusurları için kullanılmaktadır.

 

Acuvue Oasys For Astigmatism

Acuvue firmasının ürettiği astigmatlı lens çeşididir. Bilgisayar kullanırken ya da araç kullanırken harika görüş mesafesi ve net görüş olanağı sağlayan ileri teknolojik lenslerdir. Bu lensler sayesinde daha konforlu bir görüş olanağı sağlar. Gözlerde buğulanma, kaşıntı ya da kızarık söz konusu olmaz. Alerjik reaksiyon vermez. Kullanımı rahat ve pratiktir. Renk çeşitliliği yoktur. Saydam ve şeffaf yapıdadır. Uyku modunda çıkmaz. Böylelikle göz kapağına zarar vermez. Nesneleri gayet rahat bir şekilde görmenize olanak sağlar. Uygun fiyatlıdır. Doktorların önerdiği lenslerin arasında gelir.

 

Acuvue Lenslerin Avantajları

Kullanımı oldukça kolay ve basittir. Kışın soğuktan buharlaşmaz yazın ise terden görüntü kayıplığı yaşanmaz. Kolay alışılır. Yatarken bile kolaylıkla kullanabileceğiniz yapıdadır. Maliyeti düşük olduğundan dolayı rahatlıkla herkes alabilir. Gözdeki hasarları minimum seviyeye indirir.

Yorumlar