Neden Acuvue Lens Markası

Lens Fiyatları, Lens Marka

Neden Acuvue Lens Markası

Acuvue Oasys kontakt lensler monomerine malzemesinin ıslatıcı cam ile karıştırılması sonucu kullanıcıya gün boyu konforlu kullanım sağlamaktadır. En büyük özelliği ise kullanım sırasında kuruluk meydana getirmemesidir. Olumlu kullanıcı yorumları ile kendisini ispatlayan acuvue oasys Johnson & Johnson markası altında üretilmektedir.

Acuvue Oasys lensler ilk kullanımdan itibaren kullanıcıya kullanım sırasında gözünde yokmuş hissi vermektedir. Kızarıklık, alerji, gözde yanma gibi etkileri olmadığı için her kullanıcı rahatlıkla kullanabilmektedir. Esnek yapısı sayesinde göz bebeğini rahatlıkla kavrayarak gözde doğal durmasını sağlarken, kişiye de keskin ve net görüşler sunmaktadır. Acuvue oasys lensler günlük hayatta yaptığınız her işte, bulunduğunuz ortamlarda rahat bir kullanım sunmaktadır. Havasının kuru olduğu ortamlarda bile acuvue oasys lensler kurumadan ıslak kalabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle her ortamda daima en iyi performansı kullanıcıya sunmaktadır. Acuvue oasys numaralı lensler göz hastalıklarının giderilmesinde etkilidir. Gözlük kullanmak istemeyenler için acuvue oasys lensler bir numaralı tercihi olmuştur. Günlük kullan at lensler, 15 gün gündüz kullanımlı ya da 7 gün gece gündüz gözde kalabilen lensler hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.

  • Acuvue Oasys lensler elastik yapısı sayesinde çok rahat takılıp çok rahat çıkarılmaktadır.
  • Acuvue Oasys kullananlar kışın soğuk havaların etkisi ile buğulanma sorunu yaşamadıklarını her fırsatta dile getirerek kalitesini ortaya koymuşlardır.
  • Çalıştığınız her ortamda ıslaklık özelliğini koruması nedeniyle sürekli tercih sebebi olmuştur.
  • Acuvue Oasys fiyatları diğer lenslere göre daha uygun olması ve kalitesi yüksek olması sebebiyle her kesimin rahatlıkla alabileceği lenslerdir.

Siz de hala acuvue oasys lensler ile tanışmadıysanız www.lensmarka.com sitesi ayrıcalığıyla hemen tanışabilirsiniz. Online alışverişin ve güvenin adresi olan lensmarka piyasanın en çok tercih edilen kontakt lens markalarını avantajlı fiyatlara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Acuvue Oasys Lens Çeşitleri ve Solüsyonu

Acuvue oasys kontakt lensler ile hayatınızı daha da kolaylaştıracaksınız. Günlük kullan at ve 15 günlük kullanım imkânı veren lensler artık gözlük kullanmanızı gerektirmeyecektir. Çünkü miyop ya da hipermetrop göz kusurlarının gözlük kullanmadan günlük hayatınıza devam etmenizi sağlayan acuvue oasys lensler daima doğal bakışların adresi olmuştur.

acuvue lens markası
 

Acuvue Oasys Lensler konfor ve rahatlığı sunan saydam kategorsindeki lensler miyop ve hipermetrop göz kusuru olanlar için ideal numaralı kontakt lenslerdir. Lens kullanımı için önemli olan nemlilik Acuvue oasys ile rahat kullanım sunmaktadır. İki haftalık kullanım sunan ürün UVB ışınlarının da % 99 unu önlemesi ile tanınmaktadır. Acuvue Oasys ile uyumak hiç bu kadar rahat olmamıştır. Gece gözde kalabilme özelliği sayesinde az ışıkta rahat etmenizi sağlar.

acuvue lens markası

Acuvue Oasys With Transitions lensler değişen ışığa karşı etkili bir biçimde uyum sağlayarak kullanıcının görme bozuklarının giderilmesinde etkilidir. Ayrıca mavi ışığı filtreleyen ilk ürün olması ile farkını ortaya koymaktadır. %38 su özelliği, yüksek derece de oksijen geçirgenliği ile rahat bir kullanım sunan ürün Transitions Light Intelligent teknolojisi kullanılarak üretilmektedir.

acuvue lens markası

Acuvue Oasys 1 Day Günlük Lens kullan at kategorisinde yer alan üründür. Göz yaşından esinlenerek üretilen lens HydraLuxe teknolojisini kullanılarak piyasaya sürülmüştür. Geceleri bile düşük ışıkta en iyi performansı sunan lensler gün boyu göze yorgunluk hissi vermemektedir.

acuvue lens markası

Acuvue Oasys For Astigmatism ürünü ile gün boyu net ve keskin görüşe sahip olmanızı sağlamaktadır. Miyop ve hipermetrop astigmat göz rahatsızlıkları için ideal olan ürün 15 günlük kullanıma uygun uzun süreli lens kategorisinde yer almaktadır.

acuvue lens markası

Acuvue Revita Lens Solüsyonu 360 ml ürünü kontakt lenslerin bakteri ve mikroorganizmalarından arındırılması için üretilmiştir. Silikon hidreojel lenslerin ve tüm yumuşak lenslerin dezenfektan edilmesini sağlamaktadır.

Acuvue Marka Lens Çeşitleri: https://www.lensmarka.com/product-brands/acuvue/

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Yorumlar