Multifokal Lens

Lens Fiyatları, Lens Marka

Multifokal Lens

Presbiyopi göz kusuru olan kişiler hem uzağı hem de yakını görememe sorunu yaşarlar ve bu sorunu düzeltmek için ise ayrı ayrı gözlükler kullanırlar. Ancak ileri teknoloji ile üretilen multifokal lensler bu sorunu tamamen çözmektedirler. Yakın ve uzağı bir arada gösterme özelliğine sahip mercekler kullanıcılar için rahat kullanım sunarken ayrı gözlük kullanma derdine de son vermektedir.

Uzak ve yakını görememe sorunu belli yaş gruplarından sonra çıkan göz kusurudur. Multifokal lensler farklı göz derecelerini aynı mercekte buluşturan teknoloji harikası merceklerdir. Günlük ve aylık olarak üretilen multifokal lensler kullanıcının tercihine bırakılmıştır.

Piyasada multifokal lens konusunda adından söz ettirmiş markalar birbirleri ile yarışırken temel amaçları kullanıcıya en iyi sonucu vermektedir. Cooper Vision, Basuch Lomb ve Alcon gibi tanınmış firmaların ürettikleri multifokal lensler kullanıcıya canlı, net ve keskin görüşler sunmaktadır. Multfokal lens fiyatları markalara göre değişkenlik gösterse de en iyi fiyat avantajına www.lensmarka.com sitesi farkı ile temin edebilirsiniz.

Multifokal Lensler İle Uzak Yakın Ayrımına Son

Multifokal lenslerin kullanıcıya sağladığı en önemli özelliği farklı gözlük kullanımının önüne geçen ve uzak yakını görememe sorununu tek mercekle düzeltmesidir. Bu da kontakt lenslerin hayatı kolaylaştırdığının işaretidir.  Yakından uzağa, uzaktan yakını tüm nesneleri aynı netlikte ve keskin olarak görülmesini sağlar. Multifokal lensler bulanıklık, harelenme gibi sorunlar çıkarmayan ileri teknoloji ile üretilen merceklerdir. Numara dereceleri arasındaki geçişler daima keskin, hızlı ve nettir. Multifokal lenslerin toplum içine bilinen diğer ismi ise akıllı lenstir. Multifokal lens kullanıcıları araç kullanırken, spor yaparken, kitap okurken ya da günlük hayatın getirdiği durumlarda en iyi performansı ve konforu yaşadıklarını kullanıcı yorumları ile dile getirmişlerdir. Buda multifokal lenslere olan güveni yeni kullanıcılara aktarılmasında etkili olmuştur.

Multifokal Lens Çeşitleri

Kullanıcıların hangi marka multifokal lens tercihi yapacaklarını önceden araştırarak tespit edilmesi önemlidir. Çünkü her markanın kendine özgü geliştirdikleri lensler günlük ya da aylık olarak değişkenlik göstermektedir. Temel amaçları ise kullanıcıya en iyi konforu sağlamaktır. Uzak ve yakını bir arada görememe sorunu multifokal lensler ile mümkündür.

Puruvision 2 multifocal

PureVision 2 Multifocal lensler yakın, orta ve uzak mesafeleri keskin, net görmeyi sağlayan lenslerdir. En büyük özelliği ise görüntüleri Hd olarak sunmasıdır. Özellikle 40 ile 45 yaş sonrası görülen presbiyopi göz kusuru için ideal kontakt lenstir.  Gece gündüz kullanıma uygun olan lensler az ışıkta bile kullanıcıya en iyi performansı sunar. İnce kenar tasarımı ile yumuşak ve konforlu kullanım sunan lensler Comfort Mosit teknolojisi ile üretildiği için kullanım sırasında sürekli nemli kalabilmektedir. Aylık lens kategorisinde yer alan ürün lens kullanımını kolaylaştırmaktadır.

air optix plus hydraglyde multifocal

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal lensler ile konforu en üst düzeyde yaşamanızı sağlayan merceklerdir. Gözde alerji, kızarıklık, yanma gibi durumların önüne geçen lenslerdir. Aylık lens kategorisinde yer alan ürün göz kuruluğunun önüne geçmesi ile rahat kullanım sunmaktadır. Mesafe ayrımı yapmadan net görüşü yakalamak adına Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal lensler tercih edilebilir.

Clariti 1 Day Multifocal, clariti 1 day multifocal lens fiyatı, clariti 1 day günlük multifocal lens fiyatı,coopervision günlük multifocal lens fiyatı

Clariti 1 Day Multifocal lensler presbiyopi göz kusurlarının giderilmesinde etkili olan günlük kullan at lenslerdir. Uzak ve yakını görememe sorunu bu mercekler ile tarih olurken günlük kullan at kategorisinde olduğu için de bakteri ve mikroorganizma oluşumunun da önüne geçmektedir. Zararlı UV ışınlarından da kullanıcıyı koruması en büyük artısı olarak dikkat çekmektedir.

Multifokal lenslere Lensmarka güvencesi ile en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Güvenin adresi olan www.lensmarka.com sitesi orijinal multifokal lensleri hızlı kargo ile siz kullanıcılara ulaştıran online sitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Multifocal Lens Fiyatları

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen bekleyin…