Lens Fiyatları ve Lens Çeşitleri

Lens Fiyatları, Lens Marka

Lens Fiyatları

Kontaks lensler geçmişten günümüze kadar gelen ve her dönemde farklı şekillerde kullanılan lenslerdir. Lens tarihine göz atmak gerekirse ilk olarak 1508 yılında lensin tanımlandığı bilinir. Ünlü sanatçı Leonardo da Vinci’nin tanımlamış olduğu kontakt lens çalışması kubbe şeklinde camın içerisine su doldurularak gerçekleştirilmiştir. Vinci kaptaki suya gözü daldırılarak teorik olarak azalan görme keskinliğinin arttırabileceğini dile getirmiştir. 1508 yılında lens alanında başlayan çalışmalar hız kazanmış ve bu anlamda teknolojiden de yararlanılarak günümüze kadar ulaşmıştır.

Kontakt Lens Kullanımı

Görme sorunu yaşayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği kontakt lens kullanım amacına, süresine ve üretildikleri maddelere göre gruplara ayrılmaktadır. Gözlük kullanımına göre daha pratik, cerrahi müdahaleye göre de daha güvenilir görüş sağlayan lensler, en uygun olarak www.lensmarka.com  adresinde sunulmaktadır. Kontakt lens fiyatları çeşitlerine göre değişse de hem güvenilir hem de online olarak lensmarka’da sizlere sunulur. Özgürlüğü sevenlerin vazgeçemeyeceği ve artık herkesine kullanıma uygun olan kontakt lensler;

  • Günlük Kullan-At
  • İki Haftalık
  • Yıllık
  • Aylık
  • Gece Boyu Gözde Kalabilen
  • Şeffaf
  • Renkli
  • Miyop- Hipermetrop
  • Astigmatlı
  • Multifokal

olarak çeşitlendirilmektedir. Her grupta alanın en iyi markalarının sunulduğu www.lensmarka.com güvenilir alışverişinde en iyi platformudur.

Her Tempoya Her Göze Uygun!

Günümüzde neredeyse herkes yoğun bir tempoda hayatlarına devam eder. İster çalışma hayatınız olsun isterseniz evde olun sizde hareketi seviyor, özgürlüğünüzü kısıtlayacak eşyaları kullanmayı sevmiyorsanız kontakt lens çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Herhangi bir göz probleminiz var ve ayrıca gözlerinizin rengini de değiştirmek istiyorsanız, en çok tercih edilen Air Optix Colors (Numaralı) ürününü inceleyebilirsiniz. Yapaylıktan uzak ve sanki kendi göz renginiz gibi gözüken ayrıca gözle hareket eden renkli lens  ela, mavi, yeşil, gri, kahverengi, al rengi, parlak mavi, zümrüt yeşil ve gümüş gri renk çeşitleriyle sizi etkilemeyi başarır.

Göz renginizden memnunsanız ve yalnızca göz kusurunuzda kullanmak üzere lens tercih edeceksiniz, şeffaf lens çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Hidrojel ya da silikon hidrojel olarak üretilen oksijen geçirgenliği oldukça yüksek olan Acuvue Oasys gün boyu kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Numaralı lens kullanımında da tercih edilen dünyaca ünlü markanın üreticisi Johnson&Johnson lensleri 2 haftalık kullanıma uygun olarak özenle üretmiştir.

Sürekli lens takıp çıkarmaktan hoşlanmıyorsanız gece gözde kalabilen lens modellerini inceleyebilirsiniz. Gece boyu sorunsuz olarak gözde kalabilen lensler arasında sıklıkla tercih edilen model olan Air Optix Plus Hydraglyde %33 su içeriği ile her kullanımda rahatlık ve konfor sağlar. Hekiminize danışarak kullanabileceğiniz aylık lens yumuşak kontakt lensler arasındadır.

Lenslerde Marka Çeşitliliği

Lens fiyatları çeşitlerine, üretiminde kullanıldığı maddelere göre farklılık gösterdiğini belirtmiştik. www.lensmarka.com adresinde insanların sıklıkla yaşadığı bulanık görme göz kusurunda astigmatlı lens çeşitleri bulunmaktadır. Üstelik rakiplerine göre hem güvenilir hem de en uygun fiyat garantisi sunan online alışveriş sitesi elverişli ve sağlıklı kontakt lens opsiyonlarını alıcılarıyla buluşturur.

Acuvue Oasys For Astigmatism keskin görüşün garantisidir. Asla kayma yapmayan bu çok özel kontakt lensi incelemek ve lens fiyatlarına bakmak için www.lensmarka.com sitenize tıklayabilirsiniz.

Yalnızca tek bir lens kullanarak birkaç görüş mesafesine ulaşmak multifocal lens kullanımıyla mümkün olmuştur. Uzak-Yakın gözlük yerine kullanılan numaralı lens Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal göze zarar vermeyen, konforlu kullanımıyla net görüş sunar. Alcon firmasının yeni olarak geliştirdiği bu ürün, ilk lens kullanıcıların %96 da başarı göstermiştir. Multifocal lensler daha fazla nemi sunarken göz kuruluğundan da şikayetçi olanların tercihi olmuştur.

Tüm marka lens ve solüsyon fiyatları için tıklayınız: https://www.lensmarka.com/lens-fiyatlari/

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

 

Yorumlar