Günlük Lens Ve Özellikleri

Lens Fiyatları, Lens Marka

Günlük Lens Ve Özellikleri

Kontakt lens kullanımı lensin kullanım sürelerine göre değişmektedir.  Göz kusuru olanlar ya da kendi göz renginde değişiklik arayanlar günlük lens tercih etmektedir. Günlük lens özellikleri markaların geliştirdikleri ürünlere göre değişkenlik de gösterse amaçları daima kullanıcıların konforlu ve net görüşleri sağlaması olmuştur. Kullanım özelliklerini gün sonunda bitirdiği için günlük kullan at lensler olarak da tanınmaktadır. Uzak ya da yakını bulanık görme gibi sorunların giderilmesinde tercih edilebilen günlük lensler hijyeni de beraberinde getiren lenslerdir.

Günlük lens kullanım sonunda atılan lensler olduğu için bakteri ve mikroorganizmalardan temizlenmesi ya da özel solüsyonlarda bekletilerek arındırılması gibi işlemleri olmayan lenslerdir. Bu özelliği ile de göz de oluşabilecek yanma, kızarıklık ya da alerji sorunlarının önüne geçen merceklerdir. Günlük lensler daima sağlıklı olduğu için dünya da en çok tercih edilen lenslerdir. Günlük lensler ile her güne hijyenik bir başlangıç yapmak mümkündür. Günlük lensler doktorlar ve uzmanlar tarafından özellikle tavsiye edilen lenslerdir. Çünkü gün sonunda atılan lensler gözlerde mikrop oluşumunun da önüne geçen tek kullanımlık lenslerdir. Her göz için uyumlu olan lensler numaralı günlük lens ya da numarasız günlük lensleri mevcuttur.

Günlük lensler piyasa da bulunan markaların geliştirdikleri özelliklere göre kullanıcıların kullanımına sunulmuştur. Gerek oksijen geçirgenliği gerek lens içerisindeki su oranı gözler için oldukça önemlidir. Çünkü konforlu, canlı, net ve rahat kullanım için gerekli olan temel bileşenlerdir. Günlük lens fiyatları da bu doğrultuda değişse de Lensmarka güvencesi ile kaliteli markalar en ucuz fiyatlara satılmaktadır.

Günlük Lens İle Konforu Yaşayın

Günlük lensler tek kullanımlık oldukları için kullanım sırasında rahatlık sunan merceklerdir. Gözlerinizin rahatlığı düşünen lensler piyasada en çok tercih edilen lenslerdir. Uzun süreli kullanımın getirdiği bakteri ve mikroorganizma oluşumu günlük lensler de oluşmayan durumdur. Bunun temel sebebi gün sonunda atılarak ertesi gün yenisi ile başlanması gözlerin ferahlığı ve hijyeni için oldukça önemlidir. Bu da günlük lenslerin kullanım avantajları arasında yer alır.

Acuvue Oasys 1 Day HydraLuxe

Acuvue Oasys 1 Day günlük lens gözyaşından esinlenerek üretilen lenslerdir. HydraLuxe TM teknolojisini kullanan Johnson & Johnson markasının ürettiği lensler göz kuruluğunun önüne geçerek kullanıcıya gün boyu konfor sunmaktadır. Kullanım sırasında zararlı UV ışınlarına karşı da kalkan görevi görerek kişiyi korumaktadır.

precision 1 günlük lens

Precision 1 yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde kullanıcıya konforlu ve net görüş sunan lenslerdir. Gün boyu rahatlık sunması precision 1’in en büyük özelliğidir. Göz numaranıza uygun lensi alarak canlı ve net görüşlere sahip olabilirsiniz.

1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, astigmatlı lens fiyatı

1 Day Acuvue Moist For Astigmatism lensler astigmat göz kusuru olanlar için üretilmiş lenslerdir. Gün boyu mükemmel ve sabit görüş sağlayan lensler konforlu ve rahat kullanım da sunmaktadır. Gün sonunda çıkarılıp atılan lens ertesi gün yenisi ile güne taptaze ve konforlu başlamanızı sağlamaktadır.

Biotrue One Day Lens

Biotrue One Day lensler miyop ve hipermetropi göz hastalıklarının giderilmesinde tercih edilen kontakt lenslerdir. Lens dünyasına ışık tutan HyperGel teknolojisi ile üretilen lensler canlı, keskin ve net görüşler sunan merceklerdir.

Freshlook One Day Numaralı,günlük renkli lens fiyatı,numaralı günlük renkli lens fiyatı.freshlook günlük numaralı lens fiyatı

Freshlook One day lensler numaralı ve numarasız olarak satılan günlük renkli lenslerdir. Grey, hazel, blue ve green renkleri ile göz rengini değiştirebildiğiniz ender kontakt lenslerdendir. %69 su içeriğine sahip olması konforlu kullanımın sebebidir. En çok tercih edilen lenslerden olan Freshlok lensler günlük kullan at lens kategorisindedir.

Dünyada en çok tercih edilen günlük lens markalarını www.lensmarka.com sitesi ayrıcalığıyla tercih edebilirsiniz.

Günlük Lens Fiyatları ve Çeşitleri: https://www.lensmarka.com/kategori/gunluk-lensler/

Twitter.com/lensmarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X

Lütfen bekleyin…