Freshlook Renkli Lensi Tanıyalım

Lens Fiyatları, Lens Marka

Freshlook Renkli Lensi Tanıyalım

Renkli lens ile kendinizi hiç bu kadar pozitif hissetmemişsinizdir.. Çünkü kendi göz renginizi en ileri teknolojik üretimlerin sonucu üretilen mercekler gözlerinizin renginin değişmesine sebep olur. Freshlook renkli lensler sunduğu renkleri ile siz kullanıcıların çevrenize doğal bakışlar ile bakmanızı sağlar. Alcon Ciba Vision markasına ait olan Freshlook renkli lensler numaralı ya da numarasız olarak üretilmektedir. Göz kusurlarının giderilmesinde ya da kozmetik amaçlı göz rengi değişikliğine gidenlerin daimi tercihi olmuş merceklerdir. Ülkemizde en çok tercih edilen marka Freshlook renkli lenslerdir. Freshlok renkli lensler üretim sırasında hareli ve haresiz olmak üzere iki grupta üretilmektedir.

Freshlook renkli lensler silikon hidrojel yapıda üretilmektedir. Lensler %55 su içeriğine sahiptir. Özel hammaddesi ve yüksek derece de oksijen geçirgenliği sayesinde kullanıcıya konforlu ve rahat kullanım sunmaktadır. Lens materyalinin phemFilcon A olması nedeniyle gözlerin rahat etmesini ve net keskin görüşlere sahip olmasını sağlar. Freshlook renkli lensler kullanım sırasında gözlerde olduğunu unutturan özelliği sayesinde bakışlara doğallık vermektedir. Renkli olması sebebiyle çevreniz tarafından bakışlarını üzerine çekmenize neden olur.

freshlook hareli numaralı lens

Hareli Freshlook renkli lensler 12 farklı renk seçeneği ile kullanıcılarının kullanımına sunulmuştur. Numaralı ve numarasız olarak tercih edilen kontakt lensler de sterling gray, blue, brıllıant blue, green, gemstone green, pure hazelihoney, brown, true sapphıre, amethyst, gray ve turquoıse Freshlook renkli lens kataloğu ile www.lensmarka.com sitesinde en uygun fiyatlara satılmaktadır.

freshlook haresizi numaralı lens

Haresiz freshlook renkli lensler 6 farklı renk seçeneği sunmaktadır. Haresiz olarak üretilen lenslerle, numaralı ve numarasız renkli lensler Lensmarka sitesinin güvenilirliği ile online satılmaktadır. Renk seçenekleri arasında blue, green, hazel, mistygray, sapphire blue ve violet renkleri mevcuttur.

Freshlook Renkli Lensler İle Can Alıcı Bakışlar

Miyop, astigmat ya da hipermetrop gibi göz hastalıklarının tedavisinde kontakt lensler tercih edilmektedir. Gözlük kullanımının yerine geçen kontakt lensler hayatı kolaylaştırırken, kullanıcılara da rahat hareket etme imkânı vermektedir. Freshlook renkli lensler ince yapısı sayesinde doğal bakışlar sunmaktadır. Temel amacı ise hem kozmetik amaçlı hem de göz kusurlarının giderilmesin etkin rol oynayan lensler istenilen göz renginin de ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Göz renginde değişkenlik arayanlar ya da göz kusurlarını gidererek çevreye renkli bakmak isteyenlerin tercihi Freshlook renkli lensler olmuştur. Rahat kullanımı ve aylık değişim özelliği sayesinde lens kullanıcılarının birinci tercihi olmuştur.  Denizin maviliğini gözlerinizde yaşamak istemez misiniz? Mavi lens tercih edilerek doğallığı hissedebilirsiniz. Günümüzde popüler olan ve mavi göze sahip olmak isteyenlerin tercihi Freshlook renkli lenslerdir.

Freshlook Renkli Lens Ürünleri

freshlook colors

Freshlook Colors Haresiz numaralı lensler ve Freshlook Colors Haresiz numarasız lensler 6 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Göz kusurlarının giderilmesinde ya da göz rengi değişikliği arayanların tercihi olmuş ürün kullanıcıya yüksek derece de konfor sunmaktadır. Alerji, gözde kızarıklık ya da yanma hissi oluşturmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ancak numaralı freshlook lens tercih edilecekse öncelikle göz doktoruna gidilerek gözünüzün derecesi öğrenilerek kullanılmalıdır. Aksi takdirde göz dereceniz daha da bozulabilir ve ihtiyacınız olan net görüşlere sahip olamazsınız.

freshlook colorblends

Freshlook Hareli Numaralı Lens ve Freshlook Hareli Numarasız Lens olarak satılan ürünler yakın ve uzağı görememe sorunlarını gideren aylık lenslerdir. Yine iddialı bakışlar için tercih edilen numarasız lensler kullanıcıların kendilerini farklı kılmasına neden olur. Yeşil lens piyasada en çok tercih edilen göz renklerinden bir tanesidir. Freshlook renk katalogundan yeşilin tonlarını seçerek aradığınız göz rengine sahip olabilirsiniz.

Gri gözler toplum tarafından daima ilgi çekici olmuştur. Freshlook gri lens ile ihtiyacınız olan renk tonuna sahip olabilirken tüm bakışları etrafınızda toplayabilirsiniz.

freshlook one day

Freshlook One Day Numarasız ve Freshlook One Day Numaralı lensler günlük kullan at kategorisinde yer alan renkli lenslerdir. Grey, blue, hazel ve green renkleri mevcut olan lensler %69 su özelliği ile rahat kullanım sunmaktadır.

Lensmarka güvencesi ile tüm Freshlook renkli lenslere online sitemizden tek tıkla sipariş verebilirsiniz. En ucuz freshlook renkli lenslere hızlı kargo avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Renkli Lens Çeşiteri: https://www.lensmarka.com/kategori/renkli-lensler/

Twitter.com/lensmarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X

Lütfen bekleyin…