Freshlook Renkli Lens Kullanımı

Lens Fiyatları, Lens Marka

Miyop, astigmat, hipermetrop gibi göz bozukluklarında kullanılan lensler gözün üzerine yerleştirilerek kornea dediğimiz bölgeye yapışır. Görme sorunlarının giderilmesinde etkin bir çözüm olan lensler Medical araçlar içerisinde yer alır.

Lens kullanımı görme bozukluklarında kullanıldığı gibi aynı zamanda kozmetik amaçlı da kullanılabilir. Özellikle renkli lensler, kişilerin yüz hatlarına uygun istedikleri renk çeşitleriyle göze takılabilir. Renkli Lensler içerisinde yer alan ve insanlar tarafından büyük bir ilgi gören Freshlook renkli lensler ince tasarımları ile gözün üzerinde doğal bir duruş sergiler.

Bu lens kullanımı ile insanlar sahip olmak istedikleri göz rengini elde edebilirler. Renkli lensler oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. Hem göz sorunlarını giderir hem de estetik açıdan güzel bir göz rengi ortaya çıkar.

Freshlook Colors Haresiz Numaralı,freshlook renkli lens fiyatı,haresiz numaralı renkli lens fiyatı,aylık numarasız renkli lens fiyatı
Freshlook Colours Haresiz

Freshlook Renkli Lensler

Freshlook renkli lensler kendi içerisinde iki gruba ayrılır. Bunlar numaralı lensler ve numarasız lensler halindedir. Numaralı lensler doktor kontrolü ardından alınır. Lens sektörünün en sevilen ürünleri olan freshlook lensler, rahat bir kullanım sağladığı gibi göz sorunlarınızın artmasını engeller. Numaralı lensler içerisinde Freshlook One Day numaralı, Freshlook Hareli numaralı, Freshlook colors haresiz numaralı lensler bulunur.

Numarasız lensler ise freshlook colors haresiz numarasız, Freshlook One Day numarasız çeşitleri bulunur. Freshlook lenslerin zengin bir renk seçeneği bulunur. Yüzünüze en uygun rengi kolayca bulabileceğiniz renkler ise şöyle; blue, gri, green, pure hazel gibi renkler bulunur. Bu yüksek teknolojiye sahip renkli lensler sizlere gün boyu konforlu bir kullanım sağlar ve gözünüzün görme kusurlarını gidermede yardımcı olur.

Lens Kullanımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lenslerin, özenli bir şekilde takılması gerekir. Çünkü göz sağlığı önemli bir konudur ve bu konuda dikkatli olmak gerekir. Lens takmadan önce ellerimizi iyice yıkamalı ve kendi parmağınızın üzerine alarak göz bebeği üzerine yerleştirmeniz gerekir.

Aynı şekilde çıkardığımız zamanda hassas davranmalıyız. Gözün enfeksiyon kapmaması için lensin muhafaza edilmesinde lens suyu kullanmak ve özel kutusunda saklamak gerekir. Lenslerin takılmadı gereken süreler bulunur. Bu süreyi takip etmek ve aşmamak gerekir. Kullanılacak lenslerin göz bebeği üzerine uygun bir şekilde yerleştirilmesi gerekir.

Yorumlar