Dailies Total 1 Lens Avantajları

Lens Fiyatları, Lens Marka

Dailies total 1 lens görüş açısını daha net görülmesini sağlar. Ferah ve kullanım kolaylığı sağlar. Esnek yapısı sayesinde göz bebeğine daha uyumludur. Uygun ve maliyeti düşüktür. İçerisinde bulunan HPMC, PEG ve PVA gibi maddelerin gözelerin kuru kalmasının önüne geçer.  Gözleri nemlendirilmesinden dolayı gözde oluşacak kızarık, şişkinlik, enfeksiyon gibi göz hastalıkların önüne geçer. Herkese uygun tasarım harikasıdır. Ayrıca bu lens sayesinde uzaklık ve yakını göremeyenler için tek lens üzerinde toplanmıştır. Sürekli gözlük ya da lens değiştirmesine gerek kalmadan tek lensle görüş olanağı sunar. Bilgisayar kullanırken, araba sürerken, yazı okurken konforlu ve rahat kullanım sağlar. Gözü kapama açma yaptığınızda göz kapakçığınıza hasar vermez. Ayrıca gözde oluşulacak hastalıkların önüne geçilir.

Dailies Total 1, günlük lens fiyatı, dailies total 1 günlük lens fiyatı,alcon günlük les fiyatı
Dailies Total 1

 

Dailies Total 1 Lens Göze Nasıl Takılır?

Dailies total 1 lens almışsanız takmadan önce ellerinizi iyice dezenfekte ediniz. Elinizde gözle görülmeyen kir, enfeksiyon, bakteri  ve gözde oluşabilecek enfeksiyonların önüne geçilmesine olanak sağlar. Ellerinizi yıkarken kimyasal sabun kullanmayınız. Lenslerin üzerine yapışması kolaydır.  Hangi göze takılacaksa her lens takılmasında aynı gözden başlayınız. Kutu, içerisinde konulan lensler sağ ve sol el olarak ayarlanmıştır. Sağ göze sağ el sol gözde sol el olacak şekilde takmanız gerekir. Lens takarken işaret parmağınızla dikkatli bir şekilde alın. Lensin üzerindeki koruyucu maddeyi temizledikten sonra çanak konumunda takın. Dikkatlice yerleştirdikten sonra hızlı bir şekilde gözünüzü açıp kapatın.

 

Lens Kullanım Avantajları Nelerdir?

Gözlük kullanırken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Lens kullanırken dikkat etmek gerektirmez. Kırılmaz yapıdadır. Göz hasarlarını minimuma indirir. Herkes takabilir. Rahat konfor sağlar. Kullanımı oldukça basittir. Enfeksiyon içermez. Günlük kullan at lenslerdendir.. Görüş netliği çok iyidir. Miyop ve Hipermetrop olanlar için rahat görüş konforu sağlar. Alışma dönemi yoktur. Baş dönmesi yapmaz.  Göz lensleri estetik yapıdadır. Renk seçeneği yoktur. Her göze uyumludur. Kendi gözünüz gibi hissiyat verir. Gözlükteki gibi yağmurlu ve karlı havalarda buğulanma ya da ıslanma söz konusu değildir. Dezavantajı olarak lenslerin hijyenik ortamına dikkat edilmesi gerekir. Bir de gözünüze takarken dikkatli bir şekilde takılması gerekir.

 

Yorumlar