Astigmatlı Lens

Lens Fiyatları, Lens Marka

Astigmatlı Lens

Kornea göze gelen ışınları kırması ile görevlidir. Kişinin net görebilmesi için bu ışınları gözün arka kısmındaki ağ tabakada yani retina da odaklanması netlik için önemlidir. Ancak ışınların retinada odaklanamaması sonucu insanlar bulanık bir görüntü ile görebilmektedir. Korneanın doğuştan gelen şekil bozukluğu sonucu astigmat göz kusuru ortaya çıkar. Astigmatlı kişiler hem yakını hem de uzağı bulanık görebilmektedir.

Astigmat göz kusurunun giderilmesinde birkaç tedavi yöntemi vardır. Gözlük ya da kontakt lens kullanılması gerekmektedir. Gözlük kullanımı kişilerin dış görünüşlerinde farklılığa yol açıldığı ve unutulmaya müsait bir araç olduğu için genellikle tercih edilmemektedir. Ancak astigmatlı lensler hem ucuz hem de net canlı ve keskin görüşler sunduğu için ülkemizde en çok tercih edilen merceklerdir.

Alcon, Bausch Lomb, Cooper Vision, Zeiss, Johnsoon & Johnsoon markaları tarafından geliştirilen astigmatlı lensler günlük, iki haftalık ya da aylık olarak kullanılabilmektedir. Astigmatlı lensler en son teknolojik sisteme göre üretilmiş kontakt lenslerdir. Yüksek derece oksijen geçirgenliği, sürekli nemli kalabilmesi ve silikon hidrojel denilen yapısı sayesinde kullanıcılara ekstra konfor ve rahat kullanım sunmaktadır. Astigmat göz kusuru olan kişilerin piyasanın en seçkin markalarının ürettiği en ucuz astigmatlı lenslere www.lensmarka.com sitesi farkı ile sahip olabilir. Kalitenin ve güvenin adresi olan Lensmarka online olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Astigmatlı Lenslerin Faydaları

Astigmatlı lensler göz kusurlarının giderilmesinde en çok tercih edilen merceklerdir. Markaların verdiği özelliklere göre gece gündüz gözde kalabilen lensler kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran kontakt lenslerdir. Astigmatlı lensler ile kullanıcılar şu sorunları ortadan kaldırmaktadır.

  • Kişilerin nesneleri bulanık görmesi yerine net olarak görürler.
  • Astigmatlı lensler ile çift görme sorunu ortadan kalkar.
  • Astigmatlı lensler ile kişilerin gölgeli görme olayını ortadan kaldırarak canlı ve keskin görüşlere sahip olmasını sağlar.
  • Kullanıcılar da bağ ağrısı, göz yorgunluğu yapmadan rahat kullanım sunar.
  • Astigmatlı lensler kişilerin yakın ve uzağı aynı netlikte görmesini sağlar.
  • Astigmatlı lensler ile gece az ışıkta bile en üst düzeyde görüş imkanı sağlar.

Astigmatlı Lens Çeşitleri

Piyasa da bulunan astigmatlı lens markaları içeriğinde bulundurdukları özelliklere göre kullanıcılara daima en iyi performansı sunmak adına geliştirmektedirler.

Air Optix for Astigmatism, astigmatlı lens fiyatı

Alcon firması tarafında geliştirilen Air Optix plus Hydraglyde For Astigmatism lensler yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde konforlu kullanım sunmaktadır. %33 su içeriğine sahip lensler görüşte daima tutarlı bir netlik sunan aylık lenslerdir. Göz kapağının hareketine uyum sağlaması ile konforlu kullanım sunar.

Ultra For Astigmatism,astigmatlı lens fiyatı

Bausch + Lomb markası tarafından geliştirilen Ultra For Astigmatism lensler %46 su içeriğine sahiptir. Yüksek teknolojik araçlarla ve materyallerle üretilen lensler gün boyu net ve konforlu görüş sunmaktadır. Spor yaparken, gece araç kullanırken daima en net görüşleri sunmak astigmatlı lenslerin temel görevidir.

Contact Life Toric, astigmatlı lens fiyatları,wöhlk lens fiyatı

Contact Life Toric lensler hassas gözlere sahip astigmatlı gözler için üretilmiş lenslerdir. Lenslere karşı alerjisi olanların tercih edebileceği lensler göz kusurlarının giderilmesini sağlayarak kişiye net canlı görüşler sunan aylık lenslerdir.

acuvue oasys for astigmatism, acuvue oasys toric lens, oasys astigmatlı lens fiyatı

Acuvue Oasys For Astigmatism lensler dünyanın en seçkin astigmatlı lens markasıdır. En çok tercih edilen lensler olan ürün en gelişmiş teknoloji ile üretilmiştir. Kullanıcıya gün boyu net, canlı ve keskin görüşler sunmaktadır. Günlük hayatınızda yaptığının her işte size en iyi konforu sunan, hayatınıza uyum sağlayan lensler UVA-UVB ışınlarına karşı koruması ile de piyasada yerini almıştır.

Doktor gözetiminde kullanılması gereken astigmatlı lensler doğru göz derecesi ile en iyi performansı yakalayabilirsiniz. Uzak ya da yakını görememe göz kusurlarının giderilmesinde astigmatlı lensleri tercih edebilir, Lensmarka güvencesi ile ekonomik astigmatlı lenslere sahip olabilirsiniz.

Astigmatlı lens fiyatları için tıklayınız: https://www.lensmarka.com/kategori/astigmatli-lensler/

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X

Lütfen bekleyin…