Biofinity Lens Teknolojisi

Lens Fiyatları, Lens Marka

Günümüzde görme bozukluğu yaşayan bireyler için üretilen medikal ürünlerin başında lensler gelir. Yüksek teknolojiyi bünyesinde barındıran lensler sayesinde insanlar daha net bir görüş alanına sahip olurlar. İnce yüzeyi ile göz bebeği üzerine yerleştirilen lensler doktor kontrolünün ardından dikkatli kullanılması gereken ürünlerdir.

Biofinity lens teknolojisi kullanıcılarına rahatlık ve konforu bir arada sunuyor. Çünkü içerisindeki teknoloji ile bu lens çeşidi gün içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanıldığı gibi nemli ve hava geçirgen yapısından dolayı gözün kurumasını engeller. Göz rahatsızlığı bulunan bireyler bu doğal görünüm sağlayan lensleri güvenli bir şekilde kullanılabilirler. Lens takarken ve çıkarırken her zaman el temizliğine önem vermek gerekir.

Biofinity Lens, biofinity lens fiyatı, şeffaf lens fiyatı, coopervision lens fiyatı
Biofinity

Biofinity Lenslerin Özellikleri

Biofinity lensler astigmat gibi görme bozukluklarının giderilmesinde yardımcı medikal sağlık ürünleridir. Bu lensler keskin ve canlı bir görüş açısı sağlayarak gözünüzün yaşadığı bulanıklığı ortadan kaldırır. Bu lensler uzun süre kullanabilme özelliğine sahiptir. Oldukça hassas bir şekilde üretildikleri için Biofinity lensleri taktığınız zaman sanki gözünüzde yabancı cisim yokmuş hissi verir.

Miyop ve hipermetrop hastaları için ideal bir ürün olan Biofinity lensler oksijen geçirgenlik özelliği ile gözün gün boyu nefes almasını sağladığı gibi gözünüzün su dengesini de korur. Yüksek bir teknoloji ile hazırlanan bu lensler uzun süreli kullanımlarda oldukça ideal ürünlerdir. İçerisinde bulunan etken maddeler sayesinde gözlerinizin sağlığını koruyacak en avantajlı ürünlerden biri de Biofinity lenslerdir.

Biofinity Lensler Nasıl Kullanılır?

Tüm lensler gibi biofinity lenslerde rahat kullanılacak ürünler arasında yer alır. Lens kullanımı sırasında herkesinin dikkat etmesi gereken en önemli konu gözün enfeksiyon kapmamasıdır. Bu nedenle Biofinity lens kullanırken önce el hijyenine ve temizliğine dikkat edilmelidir.

Eller güzelce yıkandıktan sonra Biofinity lens sağ el üzerindeki işaret parmağı üzerinde sabit bir şekilde tutulur. Ardından sol el ile göz açılır ve lens göz üzerine yerleştirilir. Göz üzerine takılan biofinity lensler ince yapısı ile göz üzerinde yabancı bir cisim yokmuş hissi verir. Böylece doğal bir görünüm sağlanan bu lens modeli insanlara göz konforunu sunmada oldukça başarılıdır.

Yorumlar