Aylık Lens ve Özellikleri

Doğru Lens Seçimi

Aylık Lens ve Özellikleri

İnsanlar gözlük takmak yerine daha kullanışlı ve konforlu olan  lensleri tercih etmektedirler. Aylık lens denilince akla gelen https://www.lensmarka.com/  sitesi  hem en uygun lenssleri hem de dünyada en çok tercih edilen lens markalarına siz değerli müşterilerine sunmaktadır.  Lens satın almadan önce  göz hekiminize muayene olmanız gerekmektedir. Doktorların da önerdiği dünyaca ünlü markaları bir tıkla ayağınıza kadar getiren  lensmarka ayrıca zaman zaman uyguladıkları kampanyalı  ürün çeşitleri ile bütçenize  dost uygun fiyatlarla hizmet   sunmaktadır.

 

Günümüzün kontakt lens teknolojisi geçmişi oranla kullanım süresi bakımından daha çok seçenek sunar. Aylık lensler lens kullanımına yeni başlayacak kişilere tavsiye edilmektedir. Aylık lens kullanırken 1 ay boyunca lensin kullanımı gerekmekte olup süresi dolunca yeni blisteri açmanız gerekmektedir. Kullanım süresi dolmuş olan aylık lensler tekrar tekrar kullanılmamalıdır.  Her lensi kullanım özelliklerine göre bir kullanım süresi bulunur. Kullanım suresi dolan lensleri kullanmaya devam etmeniz göz sağlığınıza zarar verecektir.

 

Aylık Lens Kullanım Avantajları

Aylık kontakt lens kullanmanın size sağlayacağı birçok faydası ve kolaylık bulunmaktadır. İçeriği Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve doktorunuzun önermiş olduğu tüm markalarını bulabileceğiniz online alışveriş sitesi olan https://www.lensmarka.com/  aylık kullanım avantajlarını yaşayabileceğiniz  lensleri sizlere sunar.  Uzun kullanımlı kontakt lensler kategorisinde dikkat çeken marka olan Air Optix Aqua  rahat bir görüş sunar. Aylık lensler tipik olarak oldukça yüksek gaz geçirgenliğine sahip oldukları için, diğer lenslere göre 5 kat daha oksijen geçirgenliğine sahiptir. Bu yüzden göz sağlığınıza asla zarar vermeden kullanım avantajı sunarlar.

 

air optix aqua

 

Uzun süre kullanım avantajı bakımından sizlere maliyeti daha az olan aylık lens fiyatları çevreye duyarlı olan alıcıların da tercihi olur. Çünkü aylık lensler her gün değil 30 günde bir değiştirilerek çöpe atılır ve buda bir yılda toplamda 24 tane lens değiştireceğiniz anlamına gelir. Günlük lensler veya haftalık lenslerde bu oran tahmin edersiniz ki daha fazla olacaktır. Çevreye duyarlı kullanıcılar için daha az atık anlamına gelen aylık lens kullanım avantajı için hemen şimdi lens marka sitesine tıklayabilirsiniz.

 

Aylık Lens Nasıl Kullanılır?

 

Aylık lens kullanırken öncelikle doktor onayı almalısınız. Ardından doktorunuzla seçeceğiniz göz kusurunuza uygun aylık lens satın almalısınız. Aylık lensi gözlerinize uygulamadan önce ellerinizin temiz olduğunuzdan emin olmalısınız. Sonrasında dikkatli bir şekilde gözünüze yerleştirdiğiniz lensleri gözlerinizi aşağı, yukarı konumlayarak lensin tam olarak gözünüzle buluşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Aylık lens satın alırken aylık lens fiyatları listesini de bir arada görebileceğiniz https://www.lensmarka.com/  ayrıca satın alacağınız ürünün özelliklerini de sizlere net olarak aktarır. Örneğin Freshlook Kampanyası 4 Kutu  ürününü seçtiğinizde ürünün kullanım alanlarından, yapısına kadar açıklamak kısmında sizlere iletilmektedir.

Freshlook Kampanyası 4 Kutu, renkli numaralı lens fiyatı, freshlook numaralı lens fiyatı

Gözlerinizi daha berrak ve beyaz tutmak ancak kullandığınız lenslerin daha fazla oksijen geçirgenliğine sahip olmasıyla alakalıdır. Contact Life Toric %54 su içeriğine sahiptir. Özellikle hassas gözlere sahip olanların tercihi olan ürün nemli kalmaya devam ederken, daha fazla nefes alabilir. Dayanıklılığı yüksek olan ürün, diğer lenslere oranla gözü rahatsız etmeden konforlu bir görüş alanı sağlar. Su oranı yüksek olduğu için gözlerinizle mükemmel uyumu yakalar.

Contact Life Toric, astigmatlı lens fiyatları,wöhlk lens fiyatı

Aylık lens kategorisi üzerinden en iyi markaların, farklı göz kusurları için tasarlanan ürünlerine ulaşarak satın alabilirsiniz. Aylık lensleri kampanyalı ve indirimli alabileceğiniz seçeneklerinde sunulduğu online alışveriş sitesinde seçtiğiniz ürün çok kısa süre içerisinde adresinize güvenli bir şekilde ulaştırılır. Hızlı kargo, güvenilir ürünler, en uygun aylık lens fiyatları için sizlerde https://www.lensmarka.com/  sitesine tıklayarak, size özel avantajları inceleyebilirsiniz.

Twitter.com/LensMarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X

Lütfen bekleyin…