Air Optix Lens ve Çeşitleri

Lens Fiyatları, Lens Marka

Air Optix

1945 yılında Robert Alexender ve William Conner isimli iki eczacı tarafından Teksas’da küçük bir eczane açan kişiler açtıkları eczaneye Alcon ismini vermiştir. Alcon iki eczacının soyadlarında ki ilk hecelerden gelmektedir. 1990 yılında ilk yumuşak kontakt lensi piyasaya süren olarak tarihe geçmiş bir firmadır. 2008 yılında Air Optix For Astigmatism, Air Optix Aqua ve Dailies kontakt lensleri sunulurken göz sorunlarının giderilmesi de amaçlanmıştır. 2011 yılında günlük kullan at lensi ilk olarak üreten firma olmayı başarmıştır. 2014 yılında silikon hidrojel teknolojisine sahip ve 12 doğal renkten oluşan Air Optix Colors aylık lensleri piyasaya sürerek bu alandaki başarısını kanıtlamaya devam eden Alcon kendisini sürekli yenileyerek ve geliştirerek piyasada adından söz ettiriyordu. 2016 yılında ise SmartShield teknolojisi ve HydraGlyde nem matrisini bir araya getirerek Air Optix Plus HydraGlyde ürünlerin piyasaya sürmüştür.

Air Optix bünyesi altında geliştirilen kontakt lensler tüm yakın uzak görememe gibi göz kusurlarının giderilmesinde etkili lenslerdir. Numaralı ve numarasız olarak herkese hitap eden lensler çeşitli renklerle de gözlerdeki ışıltının ve canlılığın meydana gelmesinde etkili olmuştur. En üst seviye de oksijen geçirgenliği ve nem oranını daima sabit tutması nedeni ile kullanıcılara en üst düzey konfor sağlarken en net görüşler de Air Optix lensler sunar. Kullanım sırasında gözlerde varlığı hissedilmeyen lensler doğal gözlerin etkisini kullanıcılara sağlar.

Air Optix Kontakt Lens Özellikleri Ve Çeşitleri

Numarasız ve numaralı olarak üretilen Air Optix lensler kullanıcıların en üst düzey performansı alabilmesi için tasarlanmış ürünlerdir. Lensleri üretirken son teknolojiye göre tasarlanarak piyasaya sürülmüştür. Lensmarka güvencesi ile Air Optix kontakt lenslere sahip olabilirsiniz.

air optix for astigmatism
air optix for astigmatism

Air Optix For Astigmatism lensler astigmat problemi yaşayan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Silikon hidrojel yapısı ile en üst düzeyde oksijen geçirgenliği sayesinde ekstra konfor sunmaktadır. Lenslerin ön ve arka yüzeyi Aspheric tasarımı ile üretildiği için keskin ve net görüş sağlar. Günlük hayatta kullanılan krem ya da makyaj malzeme birikintilerinin plazma yüzey kaplaması sayesinde sorun oluşumunun önüne geçmektedir. Aylık kullanım için ideal lensler gece de gözde kalabilmesi sayesinde tercih edilme sebebidir.

air optix plus hydraglyde multifocal

Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal lensler Alcon firmasının yeni geliştirdiği teknoloji sayesinde uzak ve yakını bir arada görmeyi sağlamıştır. HydraGlyde teknolojisi sayesinde konfor en üst düzeye çıkmıştır. Tahriş etmememesi ve gün boyu nem oranını koruması sayesinde net görüş sunmaktadır. Mesafe ayrımı yapmadan kullanıcıya keskin görüş sunan kontakt lenslerdir.

air optix aqua
air optix aqua

Air Optix Aqua lensler plazma yüzey teknolojisi sayesinde istikrarlı görüş ve rahat kullanım sunan şeffaf yumuşak lenslerdir. Aylık kullanıma uygun olan lensler gün boyu nem ve ıslaklık özelliği ile görüş alanında netlik sağlamaktadır.

air optix colors
air optix colors

Air Optix Colors lensler numaralı ve numarasız olarak kullanıcılara sunulan renkli lenslerdir. 3’ü bir arada renk teknolojisi ile üretilen ve silikon hidrojel yapısı ile doğal, canlı ve ışıltılı bir göz rengi sunmaktadır. 12 farklı renk seçeneği sunan firma istediğiniz göz rengini Air Optix Colors ile sahip olabilmenize olanak tanımaktadır.

Air Optix İle Tanışma Zamanı

Gözlük kullanmak yerine Air Optix kontakt lensleri tercih ederek konforu seçebilirsiniz. Markanın sunduğu özel tasarım ile göz rengi değiştirebilir uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Net, keskin ve canlı görüşler Air Optix ile sağlanır. Air Optix fiyatları numaralı ve numarasız tercih edeceğiniz ürünlere göre değişkenlik gösterse de piyasada en uygun fiyata www.lensmarka.com sitesinde bulabilirsiniz.

Air Optix Lens Çeşitleri : https://www.lensmarka.com/product-brands/air-optix/

Twitter.com/lensmarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Yorumlar