Air Optix Colors Renkli Lens

Lens Fiyatları, Lens Marka

Air Optix Colors Renkli Lens

Günümüzde tercih edilen kontakt lensler artık teknolojinin de ilerlemesi ile renkli olarak da üretilmektedir. Air Optix Colors lensler istediğiniz göz rengine sahip olmanızı sağlamaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile gözlük kullanımın önüne geçen kontakt lensler şimdi daha renkli ve kullanıcıya pratik, konforlu kullanım sunmaktadır. Gözlük kullanma derdine son veren ve en iyi performansı sunan air optix colors lensler piyasada en çok tercih edilen renkli lenslerdir.

air optix colors renkli lens

12 farklı renk seçeneğine sahip lensler göz rengini değiştirmek isteyenlerin daima tercihi olmuştur. Amethyst, blue, brillant blue, Brown, gemstone green, gray, green, honey, purehazel, sterling gray, true sapphire, turguoise gibi renkleri ile Air Optix Colors kalitesini ortaya koyar. İnce yapısı, yüksek derece de oksijen geçirgenliği ile kullanıcılara her kullanımda en iyi performansı sunmaktadır. Her göz ile uyumu sağlayan air optix colors lensler silikon hidrojel yapısı sayesinde gözlerde yanma, kaşıntı gibi sorunların önüne geçerek tasarlanmış kontakt lenslerdir.

Air Optix Colors lensler hem göz kusurlarının giderilmesin kullanılırken hem de kozmetik amaçlı tercihlerin vaz geçilmezi olmayı başarmıştır. Uzak ve yakını görememe sorunu için üretilen air optix colors numaralı lensler ile net ve konforlu görüşler alıcılarını etkilemeyi başarıyor. Air Optix Colors numarasız kontakt lensler ile kozmetik amaçlı göz rengi değişikliğine giderek çevreniz tarafından fark edilmeniz kaçınılmazdır.

Air optix colors lensler ince yapısı sayesinde gözlerde varlığı hissedilmeden rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Göz üzerinde yer alan korneaya direk olarak yapıştırılarak kullanılmaktadır. 3’ü bir arada renk teknolojisini kullanılarak üretilen lensler aynı zamanda dünyanın ilk silikon hidrojel lensleri olarak bilinmektedir. Sizde göz renginizi değiştirmek istiyorsanız Air Optix Colors kontakt lensleri tercih ederek istediğiniz göz rengine sahip olarak doğal ve canlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Air optix colors lens fiyatları için www.lensmarka.com sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Canlı Bakışlar Air Optix Colors İle Mümkün

Gözünüz renksiz diye endişelenmeyin. Air optix Colors ile günümüzün en iddialı göz rengine kavuşabilirsiniz.

air optix colorsrenkli lens

Renkli lens kullanımı sayesinde hem göz renginizi değiştirebilir hem de göz kusurlarının giderilmesinde kullanılan gözlüklere veda edebilirsiniz. Mavi lens kullanımı ile göz renginiz bir anda masmavi olabilir. Kozmetik amaçlı olarak ya da göz bozuklukların giderilmesinde air optix colors kullanarak hem net görüşlere sahip olabilir hem de göz renginizi değiştirerek tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Doğal yapısı sayesinde her göze kolaylıkla uyum sağlayan kontakt lensler numaralı ve numarasız air optix colors ile mümkün. Gözlerinin yeşil olmasını isteyenler yeşil lens tercihi ile kendisini farklı kılabilmektedir.

Piyasa da en çok tutulan renklerden birisi de gridir. Gözlerde değişim arayanların ve günümüzde popülaritesiartan gri lens ile bakışlarınız hiç bu kadar etkili olmamıştı. Gri lens gözlerle olan uyumu sayesinde doğal, konforlu ve rahat kullanım sunmaktadır.

Air Optix Colors Fiyatları

Air optix colors numaralı ve numarasız kontakt lensler 3 ü bir arada renk teknoloji ile üretildiği için doğal bir göz rengine sahip olursunuz. Göz bozukluklarının giderilmesinde ya da kozmetik amaçlı tercihlerinizde air optix colors sizin ihtiyacınız olan göz rengine sahip olmanızı sağlar.

12 farklı renk seçeneği ile sunulan air optix colors kontakt lensler lensmarka güvencesi ile online olarak satılmaktadır. Çok sayıda vereceğiniz air optix colors lensleri hem en uygun fiyata sahip olurken hem de lenslerin dezenfektanını sağlayarak bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunun engellenmesini sağlayan AcuveRevita Lens solüsyonuna ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Renkli Lens Fiyatları ve çeşitleri için : https://www.lensmarka.com/kategori/renkli-lensler/

Twitter.com/lensmarka Tıklayarak Twitter hesabımızdan bizi takip ederek yenilenen yeni kontakt lens teknolojisi haberleri ve yeni ürün bilgilerini öğrenebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI AÇ
X

Lütfen bekleyin…