Air Optix Colors Renkli Lens Çeşitleri

Lens Fiyatları, Lens Marka

Görme bozukluklarının bir kısmı doğuştan gelirken bir kısmı ise zaman içerisinde meydana gelir. Yaşanan bu sorunları gidermek için cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yüksek teknoloji kullanılarak hazırlanan lensler sayesinde daha sağlıklı görebilme imkanına sahip olmak mümkündür. İnce ve geçirgen özelliğe sahip lensler, gözün üzerindeki kornea tabakasına yapıştırılır.

Böylece çoğu zaman lens olduğu anlaşılmaz. Lensler içerisinde yer alan Air Optix Colors Renkli lens çeşitleri gözün istenilen renk özelliğine sahip olmasına yardımcı olduğu gibi göz kusurlarının giderilmesinde de kullanılır.

Renk seçeneği sunması bu lensleri daha kullanışlı hale getirmiştir. Renkli lensler, insanların sahip olmak istedikleri göz rengine sahip olmalarına olanak tanıyarak değişik zamanlarda farklı renk kullanmayı tercih edenler için bire bir lens çeşididir.

air optix colors 4 kutu set,renkli lens fiyatları, air optix renkli lens fiyatları
air optix colors

Air Optix Renkli Lensler Hangileridir

Air optix colors lens çeşitleri göz sorunlarınızı gidermede sizlere yardımcı olur. Air optix colors lensler numaralıdır. Lenslerin renkleri ise şöyledir: Amethyst, blue, brillant blue, Brown, gemstone green, gray, green, honey, pure hazel, sterling gray, true sapphire, turguoise gibi 12 farklı renk çeşidi bulunur. Air optixcolors numarasız lensler ise gözü tahriş etmeden sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Bu lens çeşidi de yüksek bir teknoloji ile üretilmiştir ve 12 farklı renk özelliği bulunur. Numarasız olduğu için daha çok kozmetik amaçlı tercih edilir. Air optix colors numaralı 4 kutu halinde satışa sunulmuştur.

Göz derecesine uygun bir şekilde alınır. Rahat olması bakımından tercih edilen bir üründür. Air optix colors numarasız lensler kampanyada olduğu için 4 kutu halinde satılır. İndirimden yararlanmak isteyenler bu lenslerden alabilir. Aynı şekilde bu lens çeşidi de 12 farklı renk seçeneğine sahiptir.

Air Optix Renkli Lens Kullanımı

Günümüz teknolojisi ile üretilen lenslerin kullanımı daha kolay bir hale gelmiştir. Çünkü üretilen lensler ince bir yapıda tasarlandığı için rahat bir kullanım sağlar. Air optix renkli lens kullanımı ile kişiler yüz ve ten yapılarına uygun göz rengini elde edebilirler. Renkli lensleri kullanmadan önce elimizin temiz olması gerekir. Renkli lensler göz retinası üzerine pratik bir şekilde yerleştirilir.

 

Yorumlar