Air Optix Alcon Ürünleri 

Lens Fiyatları, Lens Marka

Air optix alcon ürünlerinden biri olan air optik colors numaralı gözlük takmak istemeyenler için ideal seçimler arasında yerini aldı. Gözelerde oluşan ileri derce de miyop, hipermetrop gibi  yapısal hastalıkların iyileşmesi için kullanılan lens çeşididir. Air optik colors hidrojen yapıya sahip olduğu ürün olmasından dolayı tercih edilir. Bu lensler insan salığını herhangi bir olumsuz etki yamamamaktır. Kullanımı kolay ve rahattır. Aylık kullanımı sayesinde hiç gözünüzden çıkarmadan rahat bir şekilde kullanım rahatlığı sunar.  Süresi dolduğunda atılmalıdır. Aksi halde göz sağlığını bozmaya olanak sağlar. Air optik colors numaralı lenslerde zümrüt yeşili, yeşil, parlak mavi, gri, gümüş gri, bal rengi, saf ela, kahverengi, mavi, amethyst, turquoise, truesapphire gibi renk çeşitliliği vardır.

Air Optix Colors Numarasız, aylık numaralı renkli lens fiyatı,air optix aylık renkli lens fiyatı,numarasız renkli lens fiyatı
Air Optix Colors

Air Optix Colors Numarasız

 

Air optix colors numarasız gözlükler gözlerine renk ve ışıltı katmak için kullanılan lens türüdür. Numarasız olduğu için normal sağlıklı gözlere sahip olan kişiler rahatlıkla kullanabilir. İnsan sağlığına hiçbir şekilde olumsuz etki yapma. Aylık kullanıma uygun olduğu için 1 ay boyunca çıkarmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kişiye özeldir ve insan sağlığı açısından başkası kullanılması zararlıdır. Air optik colors numarasız lenslerde zümrüt yeşili, yeşil, parlak mavi, gri, gümüş gri, bal rengi, saf ela, kahverengi, mavi, amethyst, turquoise, truesapphire gibi renk çeşitliliği sunar. Kendi gözü gibi doğal görünüm hissi verir. Lensi kullanıldığı andan itibaren göze parlaklık ve doğallık kadar.  Her bütçeye uygundur. Kolay ve kullanışlıdır.

 

Air Optix Multifocal

 

Yakın ve uzağı göremeyenler için ideal bir üründür. Gözlük takmanıza gerek kalmadan doğal göze sahipmiş hissi verir. Kullanımı kolay ve pratiktir. Air optix multifocal kutusunun içinde 6 adet yedek lensler mevcuttur. İki farklı gözlük kullanmak hayli zordur. Bu lensler sayesinde hem yakını hem de uzağı rahat bir şekilde göremeye olanak sağlar. Uzun süreli kullanıma uygundur. Yani kutunun içinde 6 tane vardır. Her biri bir ay kullanılır. Göze tam uyumlu olduğu için takarken zorlanmayacaksınız. Şeffaf göz lensidir.  Nadir de olsa gözde yan etki oluşabiliyor.  Eğer gözlerde yanma, şişlik, kızarık gibi olumsuz sorunlar varsa mutlaka göz doktoruyla görüşmeniz gereklidir.

Yorumlar